Зеленський оголосив голосування у Facebook за кандидатів на пост голови Львівської ОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Президент України Володимир Зеленський запропонував жителям Львівської області вибрати з трьох кандидатів майбутнього главу обласної державної адміністрації. У зв’язку з цим він виклав пост на своїй сторінці Facebook з пропозицією вибрати одного з трьох кандидатів, – пише Народна Правда.

“День добрий, Львівщина! Звертаюся до вас за допомогою. Зараз є три претенденти на посаду голови Львівської ОДА. Хочу дізнатися вашу думку про ці панів. Що ви знаєте або чули про їх репутації, менеджерських і моральних якостях? Та й взагалі – хто вам більше подобається? “, – написав Зеленський на своїй сторінці в соцмережі.

На посаду голови Львівської ОДА президент запропонував три кандидатури:

 
  1. Денис Шмигаль, 43 роки, кандидат економічних наук. Директор ДТЕК Бурштинська ТЕС, заступник генерального директора ПАТ “ДТЕК Західенерго”;
  2. Максим Козицький, 38 років, директор компанії “Еко-Оптіма”, лауреат премії “Людина року” в номінації “Підприємець року”;
  3. Маркіян Мальський, 35 років, адвокат, кандидат юридичних наук, голова західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger, автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей.

“Що думаєте?” – запитав президент.

День добрий, Львівщино! Звертаюся до вас по допомогу. Зараз маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА….

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 14. Juni 2019

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР