Зеленського порівнювати з Рейганом недоречно – екс-чиновник Адміністрації Рейгана

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Хоча і президент США, республіканець Рейган і кандидат у президенти України Володимир Зеленський вийшли із шоу-бізнесу, між ними існує величезна різниця, вважає колишній посол США в Україні, директор Євразійського Центру Атлантичної ради Джон Гербст. Коли Рейган був президентом США, Гербст працював у Державному департаменті.

Про це повідомляє Голос Америки.

«Рейган був залучений до політики навіть у шоу-бізнесі. Він був активний у профспілковій політиці із Гільдією акторів під час періоду Маккарті. Це було для нього важливим досвідом. До того ж він був губернатором Каліфорнії. Він був досвідченим політиком, добре розбирався у прoблемах, хоча його кpитики тоді говорили, що він нeкомпетентний. Їх не можна порівнювати – Рейгана і Зеленського», – сказав Гербст, який загалом прослужив на дипломатичній службі 31 рік, в ефірі спеціального випуску Української служби Голосу Америки «Вибори Президента України 2019: Погляд з Вашингтона».

 

Інша учасниця дискусії, редакторка блогу UkraineAlert Атлантичної ради Мелинда Геринг додає, що великий вплив на становлення Рейгана як політика зробив його досвід роботи на General Electric. У 1954-му році Рейган почав вести телевізійну програму “Театр General Electric”, а також подорожувати країною, виступаючи із мотиваційними промовами перед працівниками компанії.

«Він знав прoблеми. Він говорив з людьми. І він це робив роками. Отже перед тим, як він розпочав виборчу кампанію, він готувався до цього кілька років», – говорить Геринг.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР