Збірна України з футболу виграла у Люксембургу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Збірна України в гостях у команди Люксембургу провела другий матч відбору на Євро 2020, передає Радіо Максимум.

Збірна України на останніх секундах перемогла Люксембург у матчі 2-го туру відбіркового турніру до Євро-2020. Люксембург – Україна 1:2.

На 33 хвилині поєдинку Люксембург дивом не забив. Два удари з воротарської прийняв на себе П’ятов. А от вже в наступному моменті забив Тюрпель.

І вже на 39 хвилині Віктор Циганков зрівнює рахунок. Філігранний пас Олександра Зінченка з глибини в штрафну замкнув Віктор.

У компенсований час українці заробили штрафний, який став вирішальним у матчі. Маліновський зробив навіс і Родрігес переправив м’яч у власні ворота – 2:1 на користь України.

Футболісти української команди завдали 15 ударів по воротах суперника.

Тільки 3 з них припали у ворота, 5 були заблоковані, а ще 7 виявилися неточними.

Люксембург пробив по воротах нашої національної команди 13 разів – 5 у ворота, 6 повз і 2 заблокованих удари.

На трибунах були присутні 4 653 вболівальника, з них майже тисяча – українці. Зустріч пройшла на стадіоні “Жозі Бартель”, який вміщує 8 054 глядачі.

Перед матчем гравці і вболівальники заспівали гімн України.

Українська команда перемогла цього суперника в четвертий раз поспіль.

Збірна ж України, нагадаємо, здобула нічию 1:1 проти сильного суперника – Португалії.