Середа, 24 Квітня

Збірна України феєрично здолала Іспанію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна та Іспанія зустрілися в Києві на стадіоні НСК Олімпійський 13 жовтня у 4 турі Ліги націй. Вболівальники збірної України знову мали можливість підтримати свою команду під час матчу Ліги націй. На трибунах НСК Олімпійський під час поєдинку Ліги націй Україна – Іспанія було зафіксовано 10 тисяч 495 глядачів.

Перший тайм завершився без голів, а після перерви Україна таки знайшла свій момент. На 76 хвилині Ярмоленко кинув у прорив Циганкова, який покaрав Де Хеа за необачний вихід з воріт. Удар в ближній кут – 1:0! Віктор Циганков – справжній “джокер” нашої команди. Вийшов на заміну – і забив.

17 років. Довгі 17 років Україна не забивала голів у ворота збірної Іспанії. 10 вересня 2003 року Іспанія в кваліфікації Євро-2014 обіграла Україну 2:1. На 84-й хвилині гол за нашу збірну тоді забив Андрій Шевченко! Після того матчу було 4 зустрічі, в яких наша збірна 4 рази програла з загальним рахунком 0:10. І нарешті сьогодні, у ворота Іспанців гол забили!

Іспанія не мала поразки в останніх п’ятнадцяти іграх, але нині вони зіткнулися з командою Андрія Шевченка. Молодці!

Після чотирьох турів у групі 4 збірна України набрала 6 очок і посідає третю позицію. На першому місці з 7 пунктами Іспанія та друга Німеччина, в якої теж 6 очок, але на пункт більше України. Швейцарія з 2 балами замикає турнірну таблицю.