Завтра Супрун розповідатиме у Львові, як обирати сімейного лікаря

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Спеціальним гостем львівського Дитячого форуму стане в.о. міністра охорони здоров’я України, яка завітає на захід до міста Лева вже завтра. Про це повідомили організатори заходу, інформує Львівський портал.

Так, 12 травня о 14.00 в конференц-залі Палацу мистецтв відбудеться дискусія за участі в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, а також провідних лікарів на тему: «Як обрати сімейного лікаря?».

Вже о 16:00 в конференц-залі відбудеться дискусія Girl Power: як не підтверджувати соціальні стереотипи? За участі говоритимемо з: Уляною Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України. Ларисою Денисенко, адвокаткою, правозахисницею, письменницею, журналісткою.Тетяною Стус, письменницею, редакторкою. Галиною Шиян, письменницею, перекладачкою.

 

Дитячий форум – це унікальний фестиваль родинного дозвілля, у якому дитячі розваги поєднуються з отриманням корисних вмінь і навичок. Відвідувачів об’єднає просторова гра-квест «8 ключів Буквордсу». За легендою, одного весняного ранку за книжковою шафою у Львові знайшли потаємні двері до чарівного королівства Буквордс. Кожного разу, коли відкриваємо нову книжку, нас чекає щось нове. Так і тут – ніколи не знаєш, що саме побачиш у нових землях Королівства: пригоди чи випробування, незабутні враження чи безцінний досвід. І все було б чудово, якби одного дня не сталася халепа – загубилися чарівні ключі, які тепер дітям-відвідувачам необхідно буде зібрати у форматі гри.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР