За російську музику в публічних місцях – каратимуть

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відтепер усім закладам громадського харчування, закладам культури та водіям громадського транспорту Дрогобича не рекомендується вмикати не лише пісні російських виконавців, а взагалі композиції росіян, пише Експрес.

19 жовтня на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради одноголосно прийняли рішення, яким рекомендували всім закладам культури, закладам громадського харчування (ресторани, бари, кафе т.д.), караоке-клубам і іншим юридичним та фізичним особам, що здійснюють свою діяльність на території міста Дрогобич, припинити публічне відтворення аудіовізуальних творів російською мовою у громадському транспорті, барах, ресторанах, клубах, закладах культури, незалежно від форм власності. Про це пише IA ZIK.

 

Таке рішення було прийнято з урахуванням нових суспільно-політичних реалій в Україні після Революції гідності та обставин, пов’язаних з російською агресією.

“Ми не можемо залишатися осторонь та пропагувати російську мову на території нашого рідного Дрогобича, а особливо серед молодого покоління дрогобичан, коли в Україні триває війна, на якій через російську агресію гинуть тисячі українських солдат, зокрема, й дрогобичани. Зміни починаються з малого!”, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

“На порушників поліція складатиме протокол, а власників закладів, комунальних маршрутів притягатимуть до адмінвідповідальності”, – уточнив Зеновій Квасній, прес-секретар Дрогобицької міськради.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР