Вівторок, Березень 26

За недотримання правил паркування водіїв-порушників штрафують інспектори з паркування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З понеділка у місті активно працюють інспектори з паркування. Станом на 8 листопада за недотримання правил паркування на водіїв-порушників було виписано 170 постанов на суму 57 885 гривень, повідомляє прес-служба ЛМР.

Як повідомили в управління безпеки міста, 5 листопада інспектори з паркування виписали 38 постанов на суму 13 260 грн; 6 листопада — 37 постанов на суму 11 730 грн; 7 листопада — 41 постанову на суму 15 300 грн; 8 листопада — 54 постанови на суму 17 595 грн.

Найчастіше порушники паркуються на проспекті Свободи, вулицях Князя Романа та Коперника.

Цікаво, що за новим законодавством вже не потрібно підстерігати водія. Навіть якщо його немає, а машина припаркована з порушенням ПДР, постанову про штраф інспектор залишить на лобовому склі, а копію власник отримає рекомендованим листом за адресою реєстрації машини. 


У постанові вказані усі реквізити і контактні телефони. Водій має зголоситися і сплатити штраф у розмірі від 255 гривень. Якщо він зробить це у перші десять днів – зможе заощадити свої гроші.


«Порушник має право протягом 10 днів з моменту набрання постановою чинності заплатити 50% від його штрафу, або оскаржити його у суді. Якщо він не оскаржив або не заплатив штраф у повному розмірі після 10 днів, то через 30 днів цю постанову скерують у виконавчу службу для примусового стягнення коштів», – пояснив головний спеціаліст відділу інспекторів з паркування Богдан Мільяр.

 


Зараз на вулицях Львова працюють 5 інспекторів з паркування. Виходять вони здебільшого у центральну частину міста. Та вже незабаром штат цих працівників мають збільшити до 15 осіб по місту. 

На підставі норм закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», на базі управління безпеки міста Львова було створено відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідний закон прийнятий для того, щоб унормувати сферу паркування та встановити справедливі механізми стягнення штрафів.

Відтак, зараз вулиці Львова патрулюють інспектори з паркування, які штрафують, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил паркування, евакуйовують авто на штрафмайданчик.

Обов’язковою умовою в законі є фотофіксація місця здійснення порушення з прив’язкою до місцевості. Відповідно, для інспекторів закупили планшети і засоби портативного друку, де можна одразу видрукувати постанову, яку опісля залишають на лобовому склі автомобіля.

Як зазначив раніше начальник управління Юрій Діль, інспектор з паркування отримуватиме заробітну платню орієнтовно не менше 10 тис. гривень.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР