З обсервації в київському готелі втекли понад 50 осіб

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З обсервації в готелі «Козацький» в Києві втекли понад 50 осіб, які повернулися з-за кордону. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Кожен, хто вийшов з-під обсервації самовільно, буде оплачувати штраф 17 тис. грн

За його словами, це люди, яких спецрейсом повернули з Катару кілька днів тому. Геращенко пояснив, що вони змогли покинути обсервацію «через законодавчі неточності».

«Ми не можемо утримувати людей силою», — сказав він в ефірі телеканалу «112 Україна».

При цьому заступник глави МВС підкреслив, що громадяни самі повинні розуміти свою відповідальність і будуть виплачувати штраф.

«Силових дій ми не застосовували щодо цих осіб. Кожен, хто вийшов з-під обсервації самовільно, буде оплачувати штраф 17 тис. грн. Це покарання за порушення правил обсервації. Просто деякі громадяни дуже багаті порівняно з більшістю населення України, можуть собі дозволити платити штрафи. За кожен вихід з-під обсервації, а за тим, хто втік один раз, буде постійний контроль, будуть платити 17 тис. грн за кожен вихід», – зазначив Геращенко.

Також у МВС закликали українців не піддавати ризику зараження оточення і піклуватися про здоров’я.

«Треба, щоб наші громадяни розуміли важливість власної відповідальності за те, якщо вони заражені вірусом, заразять ще когось, то в такому випадку ми будемо піддавати їх кримінальному покаранню за ст. 325 КК. На сьогоднішній момент наша позиція чітка – МВС не погоджує жоден приліт жодного чартера в Україну. Ми пропонуємо всім нашим громадянам і вимагаємо від вас, щоб ви дотримувалися умови обсервації», – підсумував Геращенко.

Як повідомлялося, 30 березня «Готель Козацький» розмістив 100 осіб, які прибули з Балі та Катару.

У столиці поліція забезпечує правопорядок біля готелю «Козацький» у Шевченківському районі Києва та санаторію у Пуща-Водиці, куди прибули громадяни з-за кордону для примусової обсервації.

30 березня пасажира авіарейсу «Доха-Київ», який перебував на обсервації в готелі «Козацький», госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР