З листопада у Львові працюватимуть інспектори з паркування, які штрафуватимуть порушників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Впродовж жовтня кандидати на посади інспекторів з паркування патрулюватимуть вулиці Львова і залишатимуть на неправильно запаркованих автівках попереджувальні інформаційні листівки. А вже з 1 листопада, у зв’язку зі змінами в законодавстві, ці інспектори отримають право штрафувати таких водіїв-порушників.

Декілька машин стоять під знаком “Зупинка заборонена” й перешкоджають рухові автомобілів, пише 5 канал.

Поки що платити штраф водії-порушники не будуть. Це попереджувальна акція, аби автолюбителі знали, що від першого листопада, якщо припаркуються з порушеннями – платитимуть штраф. Для цього інспектори залишають на автівках відповідні брошури.

“Можемо пройти зараз по інших машинах і перевірити чи є чеки під лобовим склом. Тому, що закон зобов’язує власника з лівої сторони під лобове скло пхати чек про оплату парковки”, – пояснює представник Управління безпеки Львова Богдан Мільяр.

Інформаційна листівка паркування

Перевіряють не лише стихійні стоянки, але й платні. Часто водії займають місця для людей з інвалідністю, хоч не мають права там паркуватися. Є й такі, що зовсім не оплачують паркування. Штраф за це – 20-кратний розмір вартості парковки.

“Якщо година стоянки від цього парковочного місця коштує 20 гривень, сума штрафу – це є 400 гривень”, – каже представник Управління безпеки.

 

Від сьогодні й упродовж місяця таке патрулювання проводитимуть інструктори з паркування. Поки що їх тридцять та набір триває досі. Від 1 листопада вони мають право такі ж права штрафувати порушників паркування як і патрульні.

Інформаційна листівка паркування

“Інспектор підходить, робить чотири фотографії з прив’язкою до нерухомих об’єктів, з прив’язкою до геолокації. Фотографує, виписує повідомлення, або друкує з портативного принтера сконтатовується з базою даних МРЕО, або прикордонної служби чи митників щоб отримати дані самого власника автомобіля”, – пояснює начальник Управління безпеки Львова Юрій Діль.

Постанову також надсилатимуть за місцем проживання порушника.

“Вже з моменту коли поставили відмітку, що отримав лист власник транспортного засобу, буде відраховуватись 10 днів за які водій може отримати знижку 50% за штраф, але потім він вже буде повну вартість платити після 10-ти днів”, – каже інспектор з паркування Христина Полева.

Автомобілісти новими правилами не задоволені. Мовляв, не порушували б, якби було де залишити машину.

“Немає взагалі парковочних місць, я не знаю як далі буде, кількість машин збільшується”, – обурюється один з водіїв.

Наразі у місті є понад дві тисячі платних паркомісць. Збільшити їхню кількість, особливо у центрі старовинного міста – велика проблема, кажуть чиновники. Та додаткові паркомісця обіцяють обладнати в інших районах.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР