Четвер, Листопад 21

Які дороги ремонтуватимуть цьогоріч у Львові?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На реконструкцію вулиць у 2018 році наразі передбачено близько 322 млн грн. ЛКП “Львівавтодор” опублікував список найбільших планів на поточний рік.

1. Вул. Личаківська

25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершенні роботи на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощенні тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю
На ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечнікова до вул. Б.Котика вже прокладено 370 метрів колектора. Залишилося виконати роботи по влаштуванню колектора на перехресті в. Личаківська – вул. Б.Котика – вул.. Мучна. Проведено 600 м. водопроводу, по 300 м. з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Зроблено 2000м2. тротуару і 490 м. колії. Замощено дорожню частину бруківкою – 3750м2.

Основні роботи зосередженні на підключені каналізації від житлових будинків до загального колектора, влаштування колії та влаштування трамвайних плит.

Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги, ще необхідно завершити роботи по влаштуванню колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вул. Б. Котика буде проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований.

Паралельно ведуться роботи на наступній ділянці дороги – вул. Б.Котика – вул. Черемшини. Завершальні роботи до вул. Пасічна будуть проведені до липня 2018 року.

Зараз тривають роботи з прокладання комунікацій саме на перехрестях, де всі служби перетинаються. Це мережі обленерго, «Львівводоканалу», «Львівгазу», тому процес затягується.

Та вже 20 січня 2018 року відкриють проїзд Личаківською на відтинку від вул. Круп’ярської до вул. Котика.

Освітлення відремонтованої частини Личаківської від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика.

Освітлення відремонтованої частини Личаківської від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика.

Також планується облаштувати розворотне кільця трамваю на вул. Личаківська-Пасічна. Буде замінено трамвайну колію на нову.

2. Вул. Зелена

У серпні 2017 року розпочалися роботи з капітального ремонту дороги від вул. Зеленої, 261 до житлового масиву «Пасічний». Вартість робіт ставить 5 млн. грн. Роботи виконує ТзОВ «Альтіс-Спецбуд» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Зараз тривають роботи згідно плану.

Довжина вулиці, яка підлягає капітальному ремонту – близько 450м. Кошторисна вартість капітального ремонту вулиці – 5 551,0 тис. грн. Фінансування – кошти міського бюджету (передбачено на 2017р – 5 000,0тис.грн.

Проектом капітального ремонту вулиці передбачено:

– дві смуги руху – 2,75-3,5м з тротуаром 1,5м по одній стороні вул.
– влаштування дощової каналізації діам. 300 мм з влаштуванням дощових колодязів, дощоприймачів з підключенням до дощового колектора з протилежної сторони вул. Зеленої;

Заплановано у 2018 р. виконати в повному обсязі дощову каналізацію, підготовку під дорожнє полотно з влаштуванням бордюрів і тротуарного поребрика, провести асфальтування цієї частини вулиці.

3. Вул. Чернівецька, пл. Двірцева

Завершився 1 етап робіт по вулиці Чернівецькій (від Городоцької до пл. Двірцевої на відокремленій ділянці трамвайної колії). Відбулася, заміна контактної мережі, заміна трамвайної колії і трамвайних плит, а решта робіт по комунікаціях і колектору будуть виконуватися під час реконструкції площі Двірцевої 2018 року.

 


На данний час відбувається завершальна стадія проектування площі Двірцевої. Але у 2018 році планують розпочати ремонтні роботи. Департамент містобудування управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради напрацював ескіз повного оновлення площі Двірцевої. У планах – розташування висадкових і посадкових трамвайних та автобусних платформ ближче до вокзалу для комфорту пасажирів громадського транспорту.

4. Білогорща

«Будівництво гравійної дороги від західного обходу м. Львова до житлового масиву «Білогорща»». Дата оголошення тендеру – 08 серпня 2017 року. Очікувана вартість закупівлі – 28 447 294,80 грн. з ПДВ. Переможець – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”. Ціна за договором – 27 799 000,00 грн. (двадцять сім мільйонів сімсот дев’яносто дев’ять тисяч гривень) з ПДВ. Дата підписання договору – 19 вересня 2017 року. Вже отримано всі дозвола на початок робіт. Будівництво дороги розпочнеться найближчим часом.

5. Вул. Пластова

Капітальний ремонт вул. Пластової (від вул. Богданівської до вул. Бескидської)». Дата оголошення тендеру – 20 жовтня 2017 року. Очікувана вартість закупівлі – 39 967 948,00 грн. з ПДВ. Переможець – ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Ціна за договором – 38 970 000,00 грн. з ПДВ. Дата підписання договору – 27 листопада 2017 року. Отримано всі дозвола на початок робіт. Капітальний ремонт вулиці розпочався 11 січня 2018 року.

Проектом передбачається заміна існуючого чавунного водопроводу діам.300мм на новий водопровід діам.300мм з поліетиленових труб. Існуюча напірна каналізація з сталевих труб діам.300мм замінюється на нову з поліетиленових труб діам.300мм.Проектом також передбачено влаштування нової дощової каналізації. Також передбачена заміна розподільчого газопроводу середнього тиску діам.500мм, прокладеного через проїзну частину вул. Пластової на ділянці від ПК1+10 до ПК1+47.

Проектом ще передбачається влаштування повітряної лінії зовнішнього освітлення з енергозберігаючими світильниками. В необхідних місцях закладаються резервні футляри.

6. Вул. Замарстинівська

«Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Дата оголошення тендеру – 28 вересня 2017 року. Очікувана вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн. з ПДВ. Закупівля ще не завершена, тендерна процедура триває. Очікуємо до кінця січня 2018 року завершити процедуру закупівлі.

Ремонт вулиці проводитимуть у два етапи: розпочнуть з ділянки від вул. Гайдамацької до вул. Липинського. Попередньо, ремонт триватиме понад 8 місяців.

Як розповів у коментарі для 032.ua речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль, закупівля ще не завершена, а тендерна процедура на визначення підрядника триває.

«Очікуємо, що завершимо процедуру закупівлі до кінця січня. Опісля маємо отримати всі погодження та дозволи, а також підписати угоду. Цей процес теж може виявитися довготривалим. Як тільки він завершиться — можна буде розпочинати роботи. Найімовірніше, це станеться наприкінці зими, на початку весни», — зазначив Олексій Хміль.

Вулиці Степана Бандери, Шевченка, Мазепи-Грінченка, Вітовського і пл.. І. Франка перебувають на стадії проектування. Їх реконструкції заплановані на 2019 рік.

7. Майданчики для паркування

У 2017 році було облаштовано:

  • 1 спеціально обладнаний майданчик у 1-й зоні паркування («Вернісаж» – 73 паркомісця);
  • 7 відведених майданчиків у 1-й зоні паркування (115 паркомісць):
    вул. Волошина, вул. Григоровича, вул. Герцена, вул. Фредра, вул. Ковжуна, вул. Гавришкевича, вул. Наливайка,
  • 2 відведених майданчиків у 2-й зоні паркування (153 паркомісць):
    вул.Городоцька,83, вул. Стрийська – вул. В.Великого.

У 2018 році «Львівавтодор» ініціює проведення конкурсу щодо визначення оператора з паркування у м. Львові наступні паркувальні майданчики: вул.. Л. Чину – 12 місць, Стефаника – 36, Гребінки – 18, Стецька – 23, Грушевського – 24, Підвальна – 8, Свободи – 1 місце для тур. автобуса. Всього «Львівавтодор» планує у 2018 році збільшити кількість паркувальних місць на 122. Зараз на обслуговування є 708 паркувальних місць. Передбачається, що конкурс пройде у лютому 2018 року. Після того всі нові паркувальні місця будуть облаштоавнні паркоматами і нанесена розмітка.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР