Як змінилася вулиця Піскова після ремонту? Фото

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У Львові відремонтували та відкрили для проїзду частину вулиці Піскової – від Солодової до Крип’якевича. Відповідні фото вулиці на своїй сторінці у Facebook опублікував директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід, інформує Tvoemisto.tv.

Проїжджу частину вулиці замостили бруківкою, яку встановили діагонально, що має зменшити рівень шуму та вібрацій. У міждеревному просторі частково влаштували паркувальні лоти, аби вирішити проблему з роз’їздом авто.

Тротуари – неперервні, а при заїздах на бокові вулиці влаштували підвищені пішохідні переходи. В подвір’я водії також заїжджатимуть через пандус.

Деякі знаки, аби не заважати пішоходам, установили на вигнутих опорах. Замість старих зрізаних аварійних дерев висадили три кулясті клени і одну яблуню.

 

«Про інші насадження на травниках обіцяли подбати і піклуватися мешканці», – написав Олег Шмід.

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv Олег Шмід, іншу частину вулиці найближчим часом ремонтувати не планують і проект на неї не замовляли.

Вулиця Піскова до Ремонту

Проект ремонту вулиці розробили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». Роботи загальною вартістю майже 5 млн гривень виконувало ТзОВ «Альтбуд ЛВ». Реконструкцію водопровідних каналізаційних систем виконало ТзОВ «ГрантЗахід» за 7,6 млн гривень. На ремонт частину вулиці закрили 7 серпня.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР