Понеділок, Березень 25

Як Президент Австрії Львів відвідував

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

15 березня 2017 року федеральний Президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен відвідав Львів у межах офіційного візиту в Україну.

З цієї нагоди на фасаді Ратуші на пл. Ринок з’явився вітальний банер, а біля будівлі міської Ратуші підняли прапори України й Австрії.

Президент Австрії розпочав свій візит до Львова з відвідин Ратуші та зустрічі з міським головою Львова. У складі делегації також дружина Президента Австрії Доріс Шмідауер, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппелер і міністр закордонних справ Республіки Австрія Карін Кнайссль.

Австрія Александер Ван дер Беллен залишив запис у Книзі почесних гостей міста. «Мені дуже приємно мати можливість відвідати місто Львів – місто, з яким Австрія відчуває особливий зв’язок. Я бажаю нам, щоб і у майбутньому економічні, культурні та, перш за все, людські відносини між Австрією та Львовом і надалі поглиблювалися», – написав Федеральний Президент Республіки Австрія.

 

Вітання та побажання місту Львову у Книзі почесних гостей міста також залишила перша леді Республіки Австрія Доріс Шмідауер та Міністр закордонних справ Республіки Австрія Карін Кнайссль.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий презентував панові Президенту кілька цікавих проектів: культурно-мистецький проект «Фабрика повидла», відновлення спадщини Моцарта у Львові крізь фестиваль LvivMozArt.

Александер Ван дер Беллен взяв участь у екскурсії Палацом Потоцьких, де переглянув експозицію однієї із виставок та зустрівся з керівниками міста й області, а також відвідав Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника.

Завітали гості й до Львівської копальні кави.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР