Як оплатити за проїзд в електротранспорті Львова з допомогою SMS-повідомлень?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

асажири львівського електротранспорту відтепер можуть розраховуватися за проїзд з допомогою sms-повідомлень: нову форму оплати підтримує «Київстар», Vodafone і lifecell. Послуга передбачає придбання квитка шляхом надсилання повідомлення із спеціальним кодом на короткий номер 877.

Послуга передбачає придбання квитка шляхом надсилання короткого повідомлення на короткий номер 877. А саме відправити на цей номер код маршруту, який є зазначений в транспорті.

Наліпки з кодом є уже у всіх трамваях і тролейбусах. Після відправлення SMS з кодом приходить підтвердження про оплату з кодом підтвердження оплати. Цей код потрібен для того, щоб контролер зміг перевірити валідність квитка. Відповідно у такий спосіб можна оплатити разовий загальний, разовий пільговий, денний і півторагодинний квитки.

PNC відповідає за пільговий квиток, SNС – за загальний.

Коректна наліпка із кодами маршрутів зліва – тролейбусів, справа – трамваїв

Після цього пасажиру на телефон надішлють два повідомлення у відповідь, у яких буде інформація про код перевірки для контролера, номер маршруту, вид транспорту, місто, вартість квитка та час його дії. При цьому вартість повідомлення не стягуватимуть, а пасажир платитиме лише за вартість квитка.

© http://tvoemisto.tv

За статистикою станом на сьогодні близько 18% пасажирів львівських трамваїв та тролейбусів оплачують проїзд електронним способом — це продажі абонементів через сайт підприємства, через Приват24, і через Bluetooth-систему. Ціль — перейти за 50%.

Для чого це потрібно?

Для пасажирів: безпека руху. Водій стежить за дорогою, а не сплатою за проїзд. Квиток завжди під рукою, адже він у телефоні.

 

Для міста: Реалізація додаткового способу оплати, підвищення прибутковості, чіткий облік пасажирів.

Нагадаємо, згідно з рішення виконавчого комітету ЛМР «Про встановлення вартості електронних абонементів для проїзду в електротранспорті м. Львова» погоджено:

— вартість півторагодинного електронного абонемента з можливістю пересадки «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова — 5,50 грн;

— вартість денного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова — 15,00 грн;

— вартість триденного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова — 40,00 грн;

— вартість тримісячного електронного абонемента «трамвай-тролейбус» для проїзду в електротранспорті м. Львова — 420,00 грн.

Також згідно з прийнятим рішення «Про запровадження системи безготівкового розрахунку в електротранспорті м. Львова», дозволено ЛКП «Львівелектротранс» у порядку експерименту, на період з 1 січня до 31 грудня 2019 року здійснювати безготівкові розрахунки за надання послуг з перевезення пасажирів за допомогою технології Bluetooth. 

Програма EasyWallet UA використовує Bluetooth-технологію, що дозволяє провести автоматичну купівлю квитка. Поки на пристрої (телефоні, планшеті) ввімкнено Bluetooth, пасажир не потребує паперового квитка чи зчитування qr-коду. Телефон запропонує оплатити безконтактно тільки завдяки Bluetooth, адже технологія розпізнає пасажира в транспорті та за допомогою push-повідомлення просить підтвердити оплату. Це не тільки покращить, а й полегшить поїздки пасажирів. Нам більше не доведеться навіть гаманець діставати, аби купити квиток. Усе відбуватиметься за кілька секунд і за допомогою гаджета.

Як використовувати електронний гаманець?

1. Завантажуєте додаток EasyWallet UA з Play Market (для Android) або з Appstore (для IOS);

2. Створюєте на цій платформі свій обліковий запис;

3. Прив’язуєте до нього потрібну картку (або картки);

4. В електротранспорті вмикаєте Bluetooth і мобільні дані (3G /4G). Програма одразу «викине» запит про підтвердження платежу;

5. Підтверджуєте і вуаля – на екрані у Вас з’являються дані про оплату та шрих-код, який може відсканувати контролер при перевірці.

На черзі — впровадження інших інновацій: Mobile ID для доступу до електронних послуг міста, аналітичні звіти на базі Big Data-технологій для розвитку інфраструктури й туризму та інші.

Серед інших способів оплатити проїзд у міських трамваях і тролейбусах Львова – купити квиток або абонемент у водія або у кіосках із пресою, на сайті ЛКП, через QR-код Приват24, через валідатори «ПриватБанк» та «Ощадбанк».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР