Вівторок, Квітень 23

Викликати поліцію у Львові можна за допомогою повідомлень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Аналогічні програми з успіхом застосовують у Сінгапурі та Дубаї.

Львів посідає перше місце в Україні за кількістю викликів поліції. Аби бути оперативнішими, Нацполіція створила додаток MyPol , який дає можливість викликати правоохоронців за декілька секунд, за допомогою повідомлень. Така інновація вже діє у 6 областях України. Про це мовить Львівська газета.

Як це працює?

Аби не телефонувати до поліції, не відповідати за запитання диспетчера та не чекати доки лінія перевантажена-можна описати ситуацію у додатку. Його вже можна завантажити на телефон та пройти авторизацію. Для цього потрібно ввести свій номер телефону, прізвище та ім’я. Коли знадобиться допомога правоохоронців потрібно буде обрати причину виклику і надіслати. На це достатньо 5 секунд. Додаток протягом 10 хвилин відстежує геолокацію.

У аплікації є дві кнопки:червона та жовта. Червона означає загрозу життю та здоров’ю та працює оперативніше. Жовта-виклик,якщо подія вже відбулася і особа, що викликає, стала свідком.

Розробник додатку Дмитро Подворчанський пояснив, що кожна людина повинна самостійно відфільтровувати, чи звернення до правоохронців є необхідним, чи ні.

 

«Всі виклики для поліції важливі,адже так каже закон. Насправді, ми бачимо реальну ситуацію, коли виклик пов’язаний із загрозою життю, а коли з незаконною торгівлею. Вони для закону рівні, але всі повинні розуміти що в реальному житті це не рівні виклики», – пояснив Дмитро.

Другою функцією є можливість оцінювання роботи поліції за номером жетону. Потрібно ввести номер і написати коментар. Зручність у тому, що всім доступна статистика, хто і наскільки добре виконує свою роботу.

Також, поліція має змогу відповідати на повідомлення та надавати потрібну інформацію.

Полковник поліції Сергій Гривняк заявив, що такий додаток буде корисним також для людей з інвалідністю. Наприклад, громадяни з вадами слуху, мають проблеми з викликом правоохоронців. Тепер вони можуть написати повідомлення та отримати допомогу.

З наступного року у Львові з’явиться англомовна версія аплікації. Також незабаром до викликів можна буде прикріплювати фото, відео та навіть робити пряму трансляцію.

Додаток є безкоштовним, як для громадян, так і для держави. Кошти надали вихідці з України,які живуть та працюють за кордоном, але мали бажання зробити щось корисне для країни у якій народилися.

За хибні виклики особи нестимуть адміністративну відповідальність, тому представники поліції просять не жартувати та віднестися до ініціативи серйозно.

Завантажити додаток можна через Google Play або App Store.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР