Вулицю Чернівецьку до залізничного вокзалу реконструюють за 90 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ЛКП «Львівавтодор» уклав договір на реконструкцію вулиці Чернівецької, що веде до головного залізничного вокзалу Львова. Загальна вартість реконструкції становить 89,9 млн грн, роботи виконуватиме ТзОВ «Вельт Капітал». Про це передає Zaxid.net.

Повідомлення про укладення договору оприлюднили 20 березня у системі публічних закупівель ProZorro. Загалом участь у тендері взяли участь чотири компанії: ТзОВ «НВП Шляхбуд», ТзОВ «Вельт Капітал», ТОВ «Онур», ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1».

До слова, пропозиція ТОВ «Онур», яке саме проводить реконструкцію площі Двірцевої, всього на 100 тис. грн відрізнялась від пропозиції фірми «Вельт Капітал», що перемогла на тендері.

Згідно з укладеним договором, ТзОВ «Вельт Капітал» проводитиме реконструкцію вул. Чернівецької близько двох років.

Під час реконструкції на вулиці зріжуть частину сухих дерев та чагарників, замінять комунікації, дорожнє покриття на асфальтоване, відремонтують тротуари, висадять багаторічні кущі та дерева, встановлять вуличні меблі, зупинки громадського транспорту, освітлення, дорожні знаки, світлофори та підземні контейнери для сміття.

Вулиця Чернівецька, 1970
фото: Jola Lipińska

Раніше у коментарі Tvoemisto.tv керівник ЛКП «Інститут просторового розвитку», де розробили проєкт реконструкції, Олег Шмід розповів, що на Чернівецькій буде окрема смуга для громадського нерейкового транспорту в дві сторони і окрема для авто, теж у дві сторони. Між ними облаштують пішохідну алею. Велосипедисти будуть використовувати смуги громадського транспорту. З огляду на те, що на перехресті Городоцької і Чернівецької вже є кільце, проєкт передбачає перехрещення доріг за 70 метрів від перехрестя. Тут і розділятимуться потоки на громадський та інший транспорт. Це перехрещення регулюватимуть світлофором.

Згідно даними бізнес-пошукової системи YouControl, фірма «Вельт Капітал» зареєстрована у Львові, її основним видом діяльності є будівництво житлових та нежитлових будівель. Її засновницею є Тетяна Павленко. Ця фірма уже ремонтувала вул. Корнякта та вул. Ботанічну.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР