П’ятниця, Грудень 6

Вперше видали книжку, яка передбачає майбутнє України на 10 років

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У Львові на Book Forum презентували книжку “Візія України 2030”. Підготували видання фахівці Українського інституту майбутнього. Працювали над ним два роки. Про це розповідає Gazeta.ua.

Праця розповідає про те, яким буде світ у 2030-му році, яке місце у ньому може зайняти Україна.

Також в книзі показано, як розвиватимуться більшість сфер нашого життя: економіка, політика, національна безпека, цифровізація, освіта, медицина тощо.

“Ми вже багато років працюємо над стратегією України до 2030 року, – каже Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього. – Намагаємось пояснити, якою має бути державна політика і кроки, щоб ми дійсно вийшли на бажаний рівень розвитку. Щоб сформувати бачення того, куди ми прийдем, організовували круглі столи професіоналів. Тому жартома автор цієї книги – це народ”.

Важливо для сталого розвитку те, щоб навчитися планувати на багато років вперед.

 

“В Україні горизонт планування майбутнього – це три роки, якщо більше, то вже не дуже вірять в таке майбутнє. В Америці чи Китаю цей горизонт сягає на 30 років вперед. Тому ми також намагаємось для України зробити планування майбутнього на довший термін. Ще ми хочемо, щоб українці почали вірити в своє майбутнє. Ситуація дуже погана особливо серед молоді, більшість якої бачить своє майбутнє за кордоном”.

“Ми хочемо, щоб українці знали, що вони можуть бути успішними і вдома”, – додав учасник дискусії Олексій Скрипник.

Світ швидко змінюється і ми не можемо передбачити що буде далі, але ця книга – про мрію майбутнього. Мрію, яка змушує діяти і діяти вже. Книга описує стратегію побудови нової країни, концепцію нової освіти та політики держави.

На завершення лише додам: не бійтесь мріяти! Уявіть, що зараз 31 грудня 2030 року.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР