Вночі хуліган розмалював виставку на пл. Ринок, його зловили і передали поліції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вночі хуліган розмалював стенди з виставкою на пл Ринок. Працівники Муніципальної дружини його зловили і передали в поліцію. Зараз Львівська міська рада спільно з організаторами вирішує питання тимчасового переміщення виставки та ліквідації написів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як повідомили в ЛКП «Муніципальна дружина», працівники зауважили хулігана, затримали його орієнтовно о 01.05 год ночі та передали у Галицький райвідділ, складено рапорт. З пояснень молодого чоловіка, він розфарбував стенди, бо виступає проти тематики виставки. Хуліган розмальовував стенди балончиком.

© прес-служба ЛМР

© прес-служба ЛМР

 

© прес-служба ЛМР

Як уточнив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, зараз спільно з організаторами вирішується питання тимчасового переміщення виставки та зняття образливих написів.

“Прояви людяності”

Нагадаємо, 7 вересня на пл Ринок було розміщено фотовиставку «Прояви людяності». Експозиція виставки складається із двох частин. Перша частина висвітлює життя біженців в Україні та їхній позитивний досвід інтеграції у місцеву спільноту. Друга частина присвячена міжнародному досвіду та успішній інтеграції біженців у Канаді.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР