Велодоріжка з Брюхович до Львова: огляд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Невеличкий огляд велодоріжки з смт. Брюховичі до Львова на фінальній стадії спорудження.

Ми вирішили поглянути на одіозний проект велодоріжки, якої так чекали велосипедисти, які люблять поїздки за місто. А в Брюховичі поїхати вартує! Там і озера, і відома вже десятки років чебуречна…”, – пише ГО “Зручне місто” на своїй Фейсбук сторінці.

Отже, чи буде велодоріжка зручною? Двосторонньою таку доріжку назвати важко, це швидше одностороння для більш високих швидкостей. Жаль, що не зробили її ширшою. А на іншому боці дороги ще одну доріжку зроблять хіба років за 15. Але розминутись можна, якщо їхати не швидко. Звісно, для новачків може бути лячно, але якось люди їздять. До речі, вже їздять. Активно.

В місцях, де велодоріжку перетинають бічні другорядні заїзди (в ліс, бічні проїзди, чи в приватні садиби), вона скрізь зроблена неперервною, що просто чудово. Це дійсно продумане і якісно виконане рішення. Велосипедисту не доведеться різко гальмувати і гупатись вниз на гравій чи ґрунт якогось бічного заїзду.

 

Хочеться відзначити і саме виконання перетинів велодоріжки з бічними заїздами в ліс – там додатково зроблені по обидва боки 2-метрові буферні асфальтовані ділянки, які мають служити захистом велодоріжки від авто, які її перетинатимуть, від пошкоджень та від витягування сторонніх предметів на доріжку. Все це беруть на себе ці бічні вставки. Принаймні, ми саме так оцінили їх призначення.

Вперше в історії будівництва велосипедних доріжок вздовж неї було прокладено освітлення – тепер ліхтарі освітлюють велодоріжку аж до Брюхович. Це однозначно величезний плюс до безпеки руху!
В районі цвинтаря хотілось би відгородити її від «парковки» стовпцями, які там до речі є.

Сам веломаршрут починається в районі перехрестя вул. Варшавської та Замарстинівської, в народі – «поворот на Брюховичі», далі йде через вул. Заозерну та 6-ий заозерний провулок, які є вулицями спільного руху, а вже далі вздовж траси.

А, і головне, ми тримали цю родзинку на закуску – вона рівна! Гарно якісно покладений асфальт. Принаймні порівняно з іншими велодоріжками.

Сподіваємось, незабаром відкриття! Гарних вам поїздок!


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР