Вдова героя Небесної сотні передала на потреби армії 100 тис. грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

 

Удова загиблого героя Небесної сотні віддала на потреби армії 100 тис. грн., отримані від Міністерства внутрішніх справ (МВС) як моральна компенсація за смерть чоловіка.

“Днями нашому фонду передали благодійний внесок – 100 000 гривень. Але ця історія не про гроші. Вона про Людей. Час від часу нам перераховують суми такого масштабу, і найчастіше ми знаємо, від кого вони. За кожним рядком у нашій звітності глибокий контекст: людина, що допомогла армії, її життя, думки, сумніви, рішення. На тлі війни і подій, що сталися за ці три з половиною роки, Майдан з явища перетворюється на сторінку історії. Але є ті, для кого це болюча рана, що її регулярно відкривають наново. Це родини героїв Небесної сотні”, – ідеться в повідомленні.

У фонді розповіли, що рік тому було ухвалено обвинувальний вирок беркутівцю, який побив чоловіка Галини під час подій на Майдані у 2014 році.

 

“Беркутівця”, що побив її чоловіка, було засуджено, але окрім того, суд зобов’язав МВС (як роботодавця злочинця) виплатити дружині загиблого моральну шкоду – 200 000 гривень. Міністерство своїх не лишило. Прикривало, заважало розслідуванню, затягувало справу скільки могло. Два місяці тому воно навіть спробувало подати апеляцію, незважаючи на те, що всі терміни давно минули. Але суд не погодився поновити строк для її подання. І от нарешті компенсацію виплатили. Половину цієї суми пані Галина віддала на армію”, – ідеться в повідомленні.

Волонтери розуміють, що така допомога не зможе повернути жінці загиблого чоловіка, однак уважають, що завдяки їй хтось інший зможе повернутися живим.

“Ваш учинок – він про величезну, глибоку гідність. Про пам’ять, яка продовжується у всіх тих, кого ви захистите на фронті. Про силу, якої вистачило не просто витримати все, що на вас упало, а й не зневіритися. Це не поверне вам чоловіка. Але завдяки вам хтось інший повернеться живим”, – ідеться в повідомленні.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР