В Україні запустили новий музичний телеканал

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

1 листопада в Україні запустився новий музичний телеканал, орієнтований на українську музику. Він називається Megogo Live і є структурним підрозділом компанії Megogo. Ідейним натхненником і продюсером став фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич. Про це пише Na Chasi.

Над телеканалом працює 5 людей. Основний контент — кліпи українських музикантів. Керівники телеканалу запевняють, що створюють альтернативний майданчик існуючим музичним телеканалам і планують транслювати ті відео, які навряд чи показуватимуть по ТБ. Вікове обмеження каналу 18+. На часі дізнатися, що кажуть творці проекту про новий телеканал.

 

Де дивитися музичну новинку

«Український ринок потопає у величезній кількості матеріалів від музикантів, режисерів, художників, дизайнерів та інших видів мистецтва, але телеканали все ще ігнорують нову культуру, вважаючи за краще і далі крутити зрозуміліші звичайному глядачеві форматні проекти», — каже Женя Галич.

Телеканал доступний за посиланням, а також в рамках пакету MEGOGO. Перегляд — безкоштовний, мовлення 24/7.

«Зараз у нас понад два десятки ідей і форматів. Поступово ми знімаємо пілоти і тестуємо різні формати. Шоу будуть зніматися сезонами — як і на інших каналах. Крім власних форматів, ми поступово додаємо різні шоу наших партнерів — багато проектів у нас буде з музичними медіа та незалежними авторами і блогерами. Подробиці скоро розкриємо в анонсах каналу », – пояснює Іван Шестаков, директор зі стратегії та маркетингу MEGOGO.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР