П’ятниця, Квітень 19

В Україні виготовлятимуть бронемашини “Лев” із підйомним краном

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові вперше випробували броньовану ремонтно-евакуаційну машину “Лев” і готові до її серійного виробництва, йдеться на сайті державного концерну “Укроборонпром”.

Машина призначена для евакуації та буксирування несправної чи пошкодженої військової техніки в умовах бойових дій. А також проведення її поточного та середнього ремонту в польових умовах. До того ж “Лев” оснащений лебідкою із тросом робочою довжиною 200 метрів.

Крім того, БРЕМ “Лев” має кран-стрілу максимальною вантажопідйомністю 12 тонн. Завдяки цьому можна проводити у польових умовах монтажу-демонтажу вузлів та агрегатів. Зокрема, танкових башт, двигунів, коробок передач, опорних катків тощо.

Додатково машина обладнана вантажною платформою, що дозволяє транспортувати запасні частини, необхідні для проведення ремонтних робіт вагою до 1,5 тонни.

 

На БРЕМ “Лев” передбачена можливість встановлення двигуна потужністю 780 (840) к/с, які дозволяють 41-тонній машині розвивати максимальну швидкість руху до 60 км/год.

Нагадаємо, Роман Тимків звільнений з посади директора держпідприємства “Львівський бронетанковий завод”. Зазначається, що Тимків за час керівництва підприємством допустив неефективні рішення, які призвели до несвоєчасного ремонту військової техніки.

Окрім звільнення, за рішення суду Тимкову доведеться також сплатити штрафні санкції на користь замовника.

Зазначимо, що влітку 2017 року Роман Тимків на підставі ухвали слідчого судді був відсторонений від виконання обов’язків директора “Львівського бронетанкового заводу”.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР