Українців закликають долучитися до створення фільму про Короля Данила

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні тривають масштабні зйомки художнього фільму про часи короля Данила Галицького. Режисер стрічки – Тарас Химич, автор фільму «Жива».

Творці фільму «Король Данило» закликають усіх охочих долучитися коштами до створення стрічки. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці фільму у Фейсбуці, передає Гал-інфо.

Для всіх, хто хоче долучитися до створення фільму Тараса Химича «Король Данило» та підтримати проект, розмістили адресу платформи, де відбувається збір коштів.

«Ми дуже довго думали, чи варто йти на такий проект, як краудфандінг. Розуміючи всі ризики, таки вирішили спробувати, адже команда платформи – це цікаві люди, які показують нові можливості та підходи до вирішення наших потреб для фільму. З іншого боку, до нас пише багато людей, які б хотіли підтримати наш новий проект тими засобами, які доступні їм. Це нас надихає, і ми розуміємо, що робимо роботу не дарма.

Підтримка глядача, його голос – це наші найцінніші скарби. Ми позиціонуємо себе, як представники незалежного українського кіно. Ми віримо, що є люди, які готові підтримувати.

Коли нас запитують чи не страшно було братися за такий проект, ми відповідаємо, що не бояться лише ті, у кого немає мрій. Ми готові здійснити свою мрію, щоб вже наступного року показати Вам наш новий фільм «Король Данило», але Ваша підтримка нам важлива і потрібна. Щоб здійснилась мрія, мають бути люди, які у неї не просто повірять, а зроблять її реальною», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, ті хто долучиться до цього процесу мають шанс потрапити на знімальний майданчик.

Автори стрічки планують, що на великий екран вона вийде навесні 2018 року.

Фото з ФБ-сторінки Король Данило фільм Тараса Химича.

Саундтрек до фільму “Король Данило”:

Довідка.

INVERT PICTURES – це Незалежна Українська Кінокомпанія засновником та головним натхненником якої є відомий український режисер Тарас Химич. Команда наша – не велика, але кожний на своєму місці. Всі разом ми працюємо, як одне ціле, адже віримо у ті ідеї, які втілюємо. Для нас важливо створювати якісний кінопродукт.

 

У 2017 році команда INVERT PICTURES на чолі з режисером Тарасом Химичем запустила новий проект «Король Данило», який вже охрестили першим історичним бойовиком про короля Київської Русі Данила Романовича, який вперше був визнаний Східною та Західною церквами, як одностайний правитель найбільшої у середньовіччі території.

Синопис:

1238 рік. Князь Данило зі своїм братом Васильком нападають на прикордонний замок таємного ордену. Завдяки своїй винахідливості Данило захоплює магістра у полон. Останній переконує князя стати його союзником у боротьбі з могутнім ворогом зі Сходу.

Хан Батий нападає на Русь і знищує Київ, як і попереджав магістр. Починається мобілізація та створення міст-фортець. Таке рішення не подобається галицьким боярам, вони готові домовитись із Ханом заради спокійного ведення їхнього бізнесу. Хан Батий не поспішає продовжувати наступ, бо в нього інший план. Серед  наближених князя є зрадник, який діє в інтересах галицьких боярів і вигадує підступні методи проти князя та його рідних. Коли боярам не вдається схилити Данила до співпраці, вони виступають війною проти нього, залучивши найманців. Війну з боярами Данило блискавично виграв, але не без втрат.

В цей момент приїжджає магістр із пропозицією від Папи Римського, а Хан Батий висилає князеві ультиматум. Одночасно при загадкових обставинах гине жінка Данила Анна. Данило несподівано для всіх вирішує їхати особисто до Хана на перемовини. Незважаючи на великі випробування, доля усміхнулася Данилові і він повертається додому живим. За допомогою магістра князь отримує корону від Папи Римського і стає першим королем Київської Русі.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР