Український стартап SolarGaps, який розробляє «розумні» жалюзі, отримав грант в €1 млн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Український стартап SolarGaps отримав грант у розмірі 1 мільйон євро від Європейської комісії за програмою Horizon 2020 SME Instrument/Фаза 2. Компанія стала першим в Україні стартапом, який отримав таку суму на умовах безповоротного фінансування, повідомляє Inventure.

Про це повідомляє Громадське.

Компанія отримала 1 мільйон євро безповоротного фінансування для комерціалізації перших в світі «розумних» жалюзі з сонячними панелями. Відтак, SolarGaps увійшов до числа 5% європейських інноваційних стартапів, яким вдалося отримати грант за вказаною програмою.

Зазначається, що команда SolarGaps розробила «розумні» жалюзі, які генерують сонячну енергію. Жалюзі SolarGaps дозволяють виробляти зелену енергію з поверхні вікон, тим самим заощаджуючи на електроенергії та зменшуючи викиди вуглекислого газу.

Одного квадратного метра SolarGaps достатньо, щоб зарядити 3 ноутбука або 30 світлодіодних лампочок.

 

SolarGaps отримали сертифікацію в ЄС і завершили розробку B2C продукту. Уже через місяць їх дилери почнуть продажі на ринках ЄС. Команда SolarGaps брала участь в IoT Hub-акселераторі в Україні і двох найбільших програмах акселерації стартапів в США: HAX Growth і Singularity University.

SolarGaps first in Norway.

Our certified distributor @Solskjermingsgruppen presents SolarGaps in its beautiful showroom.#Solskjermingsgruppen

Gepostet von SolarGaps – Solar Panel Window Blinds am Freitag, 22. März 2019

До подачі заявки на програму Horizon 2020 у стартапу був готовий повноцінно функціонуючий прототип, і успішно завершені кампанії на Kickstarter і Indiegogo.

SolarGaps — перший український стартап, який успішно пройшов етап пітчинг заявок в Брюсселі перед європейськими венчурними фондами та експертами в індустрії.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР