Україна і Росія оголосили нон ґрата співробітників генконсульств Львова і Петербурга

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Росія оголосила персоною нон ґрата співробітника генконсульства України в Петербурзі у відповідь на аналогічні дії України стосовно російського представника у Львові.

“У відповідь на подібний недружній і невмотивований крок Києва російська сторона змушена на основі взаємності оголосити persona non grata співробітника Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі”, – повідомлення МЗС Росії.

У російському відомстві зазначили, що Служба безпеки України оголосила співробітника Генконсульства Росії у Львові персоною нон ґрата ще в травні.

 

Але три місяці не оприлюднювала цю інформацію. “У зв’язку з внутрішньополітичними іграми в Україні”, – припустили в Росії.

Крім того, Україна нібито не надала доказів того, що діяльність російського дипломата була протиправною і виходила за рамки професійних обов’язків.

Що цьому передувало: 13 серпня на Львівщині контррозвідники СБУ викрили місцевого жителя, який виконував розвідзавдання спецслужб РФ.

Як пояснили представники СБУ, зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який “працював” під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

Дипломата-шпигуна в МЗС оголосили персоною нон ґрата. Він уже покинув територію України.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР