У військовій академії у Львові заявили про готовність до навчання операторів Javelin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наразі немає точної дати початку підготовки українських розрахунків протиракетного комплексу Javelin, проте дискусія про її початок триває.

Про це агентству “Інтерфакс-Україна” розповів керівник прес-служби Національної академії Сухопутних військ ЗСУ у Львові Антон Миронович, пише 24 канал.

“Зараз триває дискусія, як організувати цю підготовку. Однак немає вказівки щодо організації таких заходів, так само як і немає такого озброєння в Україні”, – сказав він.

Як  повідомляє українське інтернет-видання Ukrainian Military Pages, ЗСУ розпочнуть мовну підготовку майбутніх операторів ПТРК Javelin.

Підготовка кандидатів розпочнеться з 15 січня на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного з проведення мовної підготовки з метою набуття необхідного рівня знання англійської мови. Видання пише, що після завершення мовної підготовки «відібрані кандидати будуть направлені за кордон для проходження навчання з бойового застосування протитанкових ракетних комплексів».

 

У Міністерстві оборони України агентству «Інтерфакс-Україна» не підтвердили і не спростували цієї інформації.

Водночас керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони Олександр Паранюк повідомив у коментарі агентству, що підготовка українських військових інструкторами армій країн НАТО за різними напрямами триває вже не перший рік. «Третій рік поспіль на Яворівському полігоні триває підготовка наших військовослужбовців за різними спеціальностями підрозділів країн-членів НАТО», – сказав він.

Миронович також зазначив, що українська сторона готова почати таку підготовку в найкоротші терміни, проте поки що немає відповідного розпорядження, як і необхідних для цього іноземних інструкторів і зразків Javelin.

“Як відомо, найближчим часом до України прибудуть 250 військовослужбовців зі США. Однак у програмі підготовки, яка запланована разом з ними, поки що немає цієї мовної підготовки, про яку говорять ЗМІ. Не виключено, що вона може початися найближчим часом, коли надійде відповідна вказівка​​”, – наголосив керівник прес-служби.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР