Вівторок, Листопад 19

У суботу та неділю у Львові перекриватимуть рух транспорту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У суботу, 14 вересня, з нагоди святкування 4-ї річниці ТЦ «Форум Львів», з 18.00 год і до 21.00 год буде ситуативне перекриття руху транспорту на вул. Куліша.

Організатори заходу просять мешканців з розумінням поставитись до ситуації та вибачити за тимчасові незручності, інформує Дивись.info.

Як повідомили організатори заходів з нагоди святкування 4-ї річниці ТЦ «Форум Львів» — ПАТ «Мульті Весте Україна 3», ситуативне перекриття руху автотранспорту відбудеться 14 вересня з 18.00 год. до 21.00 год. на вул. П. Куліша (на правій смузі ділянки дороги від перехрестя вул. П. Куліша — вул. Під Дубом до вул. П. Куліша, 46).

Також буде обмежено паркування автотранспорту з 12.00 год. до 22.00 год. на вул. П. Куліша (від перехрестя вул. П. Куліша — вул. Під Дубом до вул. П. Куліша, 46).

 

У неділю, 15 вересня, у Львові відбудеться марафон «Run the world. Львівська десятка». У зв’язку з цим рух транспорту в центральній частині міста буде обмежений із 7:00 до 12:00. Про це повідомляє  Tvoemisto.tv.

Забіг пройде за маршрутом: проспект Свободи – площа Різні – проспект Чорновола – вул. Липинського – проспект Чорновола – площа Різні – проспект Свободи.

Метою змагань є популяризація здорового способу життя, розширення дружніх зв’язків між спортивними клубами та організаціями, спортсменами та любителями спорту, залучення до активних занять фізкультурою та спортом.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР