У Стрийському парку відновили підсвітку фонтану (фото)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Стрийському парку відновили підсвітку фонтану. Прикрасою Стрийського парку став фонтан «Івасик-Телесик» з додатковим освітленням у жовтих, зелених і синіх кольорах. Про це повідомила Олена Мазурик, в.о. директора установи «Стрийський парк», пише прес-служба ЛМР.

Відновлення підсвічування було здійснено коштами та зусиллями працівників Стрийського парку. Раніше підсвічування не функціонувало 3 роки.

«Одним з найголовніших напрямів роботи парку є створення огорожі навколо усієї території, аби у парку було цілковито безпечно. Ще одним важливим напрямом роботи парку зараз є слідкування за чистотою води в озері. Для цього ми будемо намагатись за допомогою насосів підтримувати циркуляцію води у ставку.

Також, в порівнянні з попередніми роками, у нас збільшилась кількість відвідувачів майже вдвічі.

Ми додатково встановили 11 смітників у Платановій алеї і чекаємо на нові лавки. Проте, на жаль, маємо проблему з вандалізмом”, — розповіла Олена Мазурик.

Працівники парку планують також зробити підсвічування у ставку, де перебувають лебеді.

Нагадаємо, після тривалої перерви у Стрийському парку запустили фонтан “Івасик Телесик”.

Фонтан у Стрийському парку спорудили 1964 року. Скульптурна композиція складалася з маленького хлопчика та лебедів, на одному з яких він сидів і вони от-от мали полетіти. Вода розпилювалася крізь дзьоби лебедів.

 

У 2009–2011 роках фонтан реконструювали і зробили світломузичним. Головна скульптура зберегла оригінальний вигляд, щоправда спосіб розпилення води змінився.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР