Понеділок, Листопад 18

У проекті ремонту Замарстинівської передбачили продовження трамвайної колії до Мазепи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Від вулиці Хімічної до Торф’яної проводять підготовку до облаштування трамвайних колій, завершують проїзну частину та монтаж плит, пише Zaxid.net.

«За останній період практично завершились роботи в напрямку до вулиці Гайдамацької по заміні колектора, інженерних мереж, водогін вже підключено новий. Зараз тривають підключення з будинків до нового колектора, лишилось 100-150 м, щоб поміняти», – розповів заступник директора міського департаменту ЖКГ Андрій Білий.

На ділянці від Липинського до Торфяної роботи проходять найшвидше. До проекту реконструкції додадуть ремонт розворотного кільця на кінцевій трамвая №6 та встановлення стрілочних переводів задля продовження трамвайної лінії Замарстинівською.

© city-adm.lviv.ua

 

«Наразі кошторис не змінювався, з початку проекту був 84 млн, але є додаткові витрати, потім вони будуть переглянуті. Зроблене коригування проету і вартість трішки здорожчає», – каже в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

Капітальний ремонт вулиці Замарстинівської розпочали в березні 2018 року. За проектом реконструкція вулиці триватиме 22 місяці. Адже корективи у роботу додалися через особливість грунту.

«Проектант вулиці не врахував те, що тут є плавуни. Коли це все розрили, ми побачили реальний стан і жахнулися. Коли б ми йшли по старому проекту, тут би все попадало, тому підсилення, укріплення і залучення фахівців з різних міст дало результат, наразі все погане лишилося позаду», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Повністю завершити усі роботи на вулиці Замарстинівській планують до кінця 2019 року.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР