Субота, Вересень 21

У Підгорецькому замку збирають кошти для відновлення храму

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Активісти, які займаються відновленням Підгорецького замку, збирають кошти на реконструкцію церкви Блаженного Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ, яка розташована на території палацу.

Вартість реставраційних робіт становить 670 тисяч гривень. Цього року тут планують замінити всі вікна, пише Твоє місто.

Хто за віднову – прошу поширити (не вподобати, а саме поширити) це звернення.Ось так виглядає 3D модель храму пам'ятки архітектури національного значення у с.Підгірці. Цього року є можливим замінити у ньому всі вікна. Ціна питання не повних 670 тис грн. Відтак звертаюся до людей від яких залежить бути чи не бути початку активної його реставрації Петро Порошенко Oleg Synyutka , Олександр Ганущин Євген Нищук підтримайте його реставрацію.Запевняю, бо добре знаю, що є ті кому він не байдужий і ці люди у різних щаблях суспільства роблять від себе те, що можуть (молитовно, фінансово, політично, культурно, фізично) штовхають віднову цього храму. І це дає сил рухатися далі!Байдужіть руйнує Україну більше аніж війна… Не будьмо байдужі!Контакти і реквізити: https://pidgirci.org/kontakty

 

Gepostet von Тарас Дзьоба am Montag, 3. September 2018

Охочих долучитися до збору коштів на реставрацію пам’ятки архітектури національного значення просять переказувати кошти за реквізитами:

р/р 26006300499371

МФО 325796

ЗКПО 26578788

АТ “Ощадбанк” Львів.

Отримувач: Релігійна громада УГКЦ с. Підгірці, Бродівського р-ну

За детальнішою інформацією звертатися за тел. (068) 505 21 14 (о. Тарас Дзьоба), або за адресою pidgirci.org@gmail.com. Тут можна переказати кошти через Liqpay.

Вперше територію замку відкрили для відвідувачів у червні цього року. Всередині працює декілька експозицій, втім зовнішній стан замку та храму вимагає капітального ремонту. На замок збирали кошти ще минулого літа. Відтак через краундфандинг вдалось зібрати понад 200 тисяч гривень на реставрацію балконів.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР