У парку «Знесіння» мешкають 70 тварин, яких врятували зоологи. Їм потрібні овочі, крупи, м’ясо та риба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Домівка врятованих тварин просить львів’ян допомогти забезпечити своїх підопічних кормом на три зимові місяці. Перелік продуктів, що необхідні, оприлюднив зоолог Орест Залипський, передає Tvoemisto.tv.

«Оскільки в нашій домівці живе 70 тварин, ми постійно потребуємо вашої підтримки», – каже він.

Отже, львів’ян просять приносити:

Овочі та фрукти: 100 штук гарбузів, 100 кг моркви, 50 кг яблук, 10 кг селери – для кроликів, козлика Борі, кіз Ярки і Дарки, коня Орика та свинки Пепи.

Зернові: 120 кг овсі, 50 кг пшениці, 50 кг кукурудзи – для коня, кроликів, гусей, качок.

Крупи: 10 кг гречки, 10 кг рису, і по 10 кг пшеничної, вівсяної, кукурудзяної крупи.

Корми: 30 пачок шиншилам, 40 пачок гризунам (хом’якам, морським свинкам та щурам), 10 пачок фреткам, 50 кг котам, собаки з’їдають за 1 день 6 кг корму.

М’ясо: 30 кг курячих шийок, 20 кг сердець, 20 кг крил для лисиці Фокса, борсука Тимофія, сови Соні.

Рибу: 50 кг морожених салахи та мойви.

 

У Домівці врятованих тварин наголошують, що тваринам не можна давати капусту, кістки, вареники, пельмені, макарони, молочні продукти, перловку.

Також у притулку є велика потреба у підстилках: потрібно 150 мішків тирси для свині і коня, 500 тюків соломи для всіх тварин, а також ковдри, покривала, довгі зимові куртки. Продукти можна віддати волонтерам, які працюють на території.

«Кролики їдять добре і збалансовано, якщо ви приходите і вони підходять до вас, це означає, що вони хочуть уваги, якщо ви їх пригостите морквою чи сіном – вони залюбки його з’їдять, адже вони постійно щось жують, але це не означає, що вони голодні. Наші собаки та коти їдять корми. Деякі полюбляють супчики чи кашу, але їдять в обмежених кількостях. Будь ласка, запитуйте, чи можна пригощати тварин вашими гостинцями, навіть якщо вони з великим захопленням з’їли печивко чи хлібчик, яким ви пригостили, це не означає, що вони голодні та що їм можна давати такі ласощі», – каже Орест Залипський.

З питаннями щодо свійських, хижих тварин, гризунів і птахів можна звертатись до Назара Дулиша за номером 073 92 92 073 та Ореста Залипського – 096 52 01 249, а з питаннями щодо котів і собак – до Оксани Давидяк (096 74 76 653)

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР