Понеділок, Вересень 24

У Мостиському суді почалось засідання щодо адмінпротоколу про перетин кордону Саакашвілі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мостиський суд Львівської області почав розгляд справи щодо перетину кордону України Міхеілом Саакашвілі. Біля суду збираються прикордонники, а також прибічники і противники екс-губернатора Одещини.

Як повідомляє кореспондент BBC Україна, інтереси пана Саакашвілі захищає адвокат Маркіян Галабала.

Раніше планувалося, що засідання відбудеться о 15:00.

Наразі в Мостиському райсуді працює лише один суддя.

“Бачите, в яких умовах працюю. Не знаю..”, – відповів суддя Білоус на запитання ВВС Україна, чи встигне суд розглянути справу Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомляє кореспондент ВВС Україна з місця події, до суду підійшло вже 40 прикордонників. Вони зазначили, що це – майже уся зміна пропускного пункту “Шегині”, яка чергувала на кордоні під час незаконного перетину Міхеілом Саакашвілі кордону України.

 

Після 15:00 до суду підійшли хлопці та чоловіки різного віку. Спочатку вони відмовлялися коментувати, хто вони такі. Але згодом розгорнули плакати з надписами: “Міша геть”, “Саакашвілі повертайся у Грузію” та інші.

У них виникли суперечки з прихильниками Міхаіла Саакашвілі.

До суду також приїхав депутат Юрій Дерев’янко, один з найближчих соратників Саакашвілі, який був разом з ним під час подій минулої неділі на кордоні.

Як повідомляє кореспондент ВВС Україна, до будівлі суду підходять поліцейські. За півгодини до анонсованого початку розгляду справи Саакашвілі їх було приблизно півсотні.

Пряма трансляція:

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР