У Львові збудують крематорій та кладовище для безпритульних та домашніх тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Коли у родини помирає домашній улюбленець – це не лише сум від втрати, але й проблема, куди померлу тварину подіти. В Україні є дуже мало офіційних кладовищ для тварин, пише УП. Життя.

Люди вирішують проблему хто як: хто у лісі чи парку закопує, а хто просто у смітник викидає.

Тому цього року львівське ЛКП “Лев” розпочне облаштування крематорію та визначить місце для майбутнього кладовища для тварин. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«У крематорії можна буде замовити індивідуальне спалювання та зберігання праху тварини в урні. Урну вмуровуватимуть у стіну – віварій», – розповіла Zaxid.net директорка ЛКП “Лев” Оксана Кошак.

За словами Оксани Кошак, подібний крематорій вже кілька років працює у Харкові.

Кремація тварини у Харкові коштує відносно недорого.

Наприклад, тіло тварини вагою 10-30 кг – 150 грн, від 30 до 50 кг – 200 грн.

Отож у 2018 році у Львові обіцяють закупити обладнання для крематорію і визначитися з точним місцем його розташування. Коли саме запрацює крематорій, у ЛКП наразі сказати не готові.

 

«Ми узгоджуємо ділянку, можливо це буде територія на вул. Шевченка, 366а, де планували збудувати комплексний притулок для безпритульних тварин. Наразі ми також узгоджуємо умови фінансування цього проекту, тому поки остаточного рішення нема, то я б не хотіла озвучувати деталі», – уточнила Оксана Кошак.

Як повідомляє Твоє Місто, також орієнтовно в 2-3 кварталі 2018 року на вул. Промисловій, 56 неподалік від приміщення ЛКП «Лев» буде відкрито вигульний майданчик. Ним зможуть користуватися мешканці прилеглих будинків, а його створення відбувається за ініціативи громадян.

Окрім того, в підприємстві планують організувати цілодобову роботу комунальної ветеринарної лікарні, що працює у Львові з березня 2016 року. У ній встановлять нове обладнання на кошти закордонних інвесторів, на роботи планують витратити 10 тис. євро.

У лікарні також розширять перелік послуг, на які будуть надаватися знижки малозабезпечиним людям. Клініка розташована за адресою: Львів, вул. Промислова, 56. Звернутися туди можна за телефоном: 068 535 4545.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР