Понеділок, Березень 25

У Львові запрацював довгоочікуваний музей “Територія терору”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 25 травня, відбулось відкриття першої тимчасової виставки у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія терору». Експозиція має промовисту назву: «Проти віри: антирелігійна радянська пропаганда». Про це повідомляє Справжня Варта.

Тут можна переглянути особисті речі в`язнів табору, ознайомитись із атеїстичною пропагандою Радянського Союзу, а також ознайомитись зі збіркою книг різних років видання, але на спільну тематику – антирелігійну.

Попри те, що виставка є тимчасовою, на ній присутні й мультимедійні елементи, зокрема, нарізки старих відеокадрів й мультимедійний екран. У музеї запевняють, що це лише початок, адже майбутня експозиція має мати у собі цілу низку новітніх технологій, які б дозволили відвідувачам не просто переглянути експонати, а й відчути тогочасну атмосферу.

© varta.com.ua

 

Особливістю музею також є імпровізований лекторій, де вже сьогодні відбулась перші лекції «Атеїстичний плакат в радянській пропаганді» та «Антирелігійна політика радянської влади у Львові» спільно з Львівським музеєм історії релігії.

Якщо все піде добре, то вже до кінця поточного року на проспекті Чорновола, 45г, буде повноцінний Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія терору».

”31 травня запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей. На Вас чекає екскурсія музейним комплексом, під час якої відвідувачі дізнаються про особливості створення та історію музею, а також зможуть задати свої запитання колективу музею. Екскурсії відбудуться о 13.00, 14.00, 15.00 та 16.00. Для запису на визначену годину просимо телефонувати за номером – 096-78-35-096 – Анна Шиманська.”, – йдеться у повідомленні музею.

Фото статті: Луслан Литвин

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР