Субота, Березень 23

У Львові встановили “комендантську годину” для вуличних музикантів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові вуличних музикантів зобов’язали подавати у ЦНАП або на сайт Львівської міської ради заявки на виступи та узгоджувати репертуар і час виступів. Таке рішення 30 березня прийняв виконком міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Мета такого рішення – впорядкувати вуличні виступи та звукове навантаження на історичну частину Львова, яка відноситься до спадщини ЮНЕСКО, забезпечити комфортні умови проживання для мешканців та гостей міста. Саме тому було визначено три ареали, на які буде поширюватися дія даного рішення – це площа Ринок, прилеглі вулиці до площі Ринок та решта території Львова”, – зазначила директор департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда.

За її словами, на площі Ринок дозволено виступи інструментальної музики без використання духових інструментів. У робочі дні музику можна виконувати з 16 до 22 години, а у вихідні та святкові дні – з 12 до 22 години.

На прилеглих вулицях можна виконувати інструментальну музику без використання ударних пристроїв, проте можливі духові. У будні дні виступи дозволяються з 16.00 до 22.00, у вихідні – з 12.00 до 22.00.

 

На решті території міста музику можна виконувати з 12 до 22 години. Дозволяється музичне виконання всіх видів з врахуванням норм рівня шуму згідно із законодавством України.

Кожен вуличний музикант, який хоче отримати дозвіл або позитивну відповідь на свої виступи має подати через ЦНАП або на сайт Львівської міської ради заявку, а також вказати репертуар, який буде виконувати, зазначити, якими музичними інструментами буде послуговуватись та графік своїх виступів. Ці дані розглядатиме спеціальна комісія.

«Люди скаржились на російський шансон чи іншу музику на вулицях. Ми орієнтуємося на українську або класичну музику, національного спрямування. По кожній окремій заявці рішення буде приймати комісія», – розповіла директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Контролюватиме вуличних музикантів “Муніципальна варта”.

«Контроль за дотриманням концепції буде здійснювати муніципальна варта. Система штрафів – це регуляторний акт, який ще має затвердити міська рада. Музиканти мають звертатися до комісії та пред’являти муніципальній варті дозвіл на гру», – сказала вона.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР