Субота, Березень 23

У Львові відкрили перинатальний центр

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні у Львові з робочим візитом перебуває Президент України Петро Порошенко, інформує прес-служба ЛМР.

Під час візиту Президент України взяв участь у відкритті Львівського перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона, 6. В ході відкриття Президент також зазначив, що місто долучилось і побудувало котельню. Нагадаємо, коштом бюджету міста Львова у Львівському перинатальному центрі виконані роботи з реконструкції системи водопостачання та системи теплопостачання. На проведення цих робіт з міського бюджету Львова було виділено 7,4 млн. грн. До заходів з нагоди відкриття перинатального центру також долучився міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер Львова поспілкувався з колективом Центру. Лікарі сказали, що Центр не працював 5 років, а приймати пацієнтів він розпочне у травні.

Також в межах робочого візиту до Львова Президент України відвідав VII Міжнародну виставку та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018» в аеропорту. Також запланована зустріч з громадою міста у ЛНУ ім. Івана Франка та прогулянка в центрі міста.

Нагадаємо, Львівський обласний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 припинив свою діяльність у вересні 2013 року. Відкриття частини перинатального центру мало відбутись у 2017 році, однак його переносили.

За кошти міського бюджету ЛМКП «Львівводоканал» у 2017 виконано роботи з реконструкції системи водопостачання перинатального центру, а саме:

 
  • проведено очищення та дезінфекцію двох резервуарів запасу води об’ємом 50 м³ кожний.
  • проведено заміну водопровідних вводів та внутрішньо майданчикових мереж поліетиленовими трубами діаметром 110-160 мм загальною довжиною 210 п.м.
  • проведено заміну труб зовнішніх мереж пожежогасіння довжиною 100 п.м. з влаштуванням 3-ох пожежних гідрантів на території закладу.
  • проведено ремонт будівлі насосної станції (ВНС): ремонт покрівлі, ізоляція фундаментів, внутрішньо-оздоблювальні роботи, заміна вікон та дверей, влаштування вентиляційної системи, влаштування фундаментів під насосне обладнання.
  • реконструкцію системи електроживлення ВНС.

повну заміну насосного обладнання:

  • встановлення сучасної насосної станції питного водопостачання з частотним регулюванням (4 насоси продуктивністю 38 м ³/ год. та напором 40 м. в. ст.)
  • встановлення насосної станції пожежогасіння (2 насоси продуктивністю 90 м ³/ год. та напором 15 м. в. ст.).

Також за кошти міського бюджету ЛМКП «Львівтеплоенерго» у 2017 році виконало роботи з ремонту системи теплопостачання перинатального центру:

  • замінено 232 м зовнішніх теплових мереж (діаметром 159 мм) попередньо ізольованими трубами;
  • встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники (замість трубчатих) на опалення, 1 мережевий та 2 рециркуляційні насоси (фірми Willo).

З 11 січня 2018 року здійснено переключення системи опалення перинатального центру на нове обладнання та розпочато демонтаж існуючого теплотехнічного обладнання системи гарячого водопостачання ЦТП. Зокрема, встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники на гаряче водопостачання та 1 мережевий насос (фірми Willo). Після монтажу цього обладнання здійснено переключення системи гарячого водопостачання на нове обладнання.

Теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання) перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 здійснюється від магістральних теплових мереж ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» через ЦТП на вул. Дж. Вашингтона, 6а.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР