Вівторок, Вересень 17

У Львові театрали влаштували віршований флешмоб до Дня народження Лесі Українки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Це не звичайні пасажири, а артисти драматичного театру. До трамвая заходять, не привертаючи до себе уваги. Утім, не надовго…

У львівських трамваях 21 лютого увесь день читали вірші. Флешмоб організували не просто аматори, а актори театру імені Лесі Українки. Вони вигадали таку акцію напередодні Дня народження своєї патронеси. Пасажири на оригінальний підхід театралів відреагували з усмішкою. Про це йдеться у сюжеті 24 каналу.

Перед Днем народження Лесі Українки актори місцевого театру влаштували флешмоб.

“Сьогодні вранці їдемо трамваями міста і даруємо людям добрий настрій, читаючи поезію Лесі Українки. Бо для нас дуже важливо розуміння того, що театр – це не замкнена система, яка існує сама по собі, а театр – це частина міста і частина країни, – зазначив головний режисер Львівського театру імені Лесі Українки Олена Апчел.

 

Тактику обрали цікаву. Спочатку їхали, як звичайні пасажири. І раптом з різних кінців починали декламувати вірші Лесі Українки. Пасажири здивовано роззиралися, а потім вже вслухалися у вірші.

Та на флешмобі театрали не зупиняться.

А поки що актори готуються до грандіознішого відзначення Дня народження Лесі Українки. Попереду – ціла театральна програма, на яку запросили і пасажирів трамваїв.

“Також заплановані поетично-пластичні перформанси, читання інтимних щоденників, також буде вистава “Любов”, як є в репертуарі нашого театру. А ще в День народження Лесі в нас буде своя Леся в ріст письменниці, з якою можна буде відзначити свято”, – розповіла PR-менеджерка театру імені Лесі Українки Вікторія Солов’юк.

25 лютого минає 147 років з Дня народження поетеси Лесі Українки. На честь письменниці також назвали літературну премію, яку присуджують за найкращі твори для дітей та юнацтва.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР