У Львові противники сміттєпереробного комплексу пікетують мерію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 19 квітня, у Львові під час сесії міської ради відбулася чисельна акція протесту проти будівництва сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13. Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Сотня мешканців Знесіння, Кривчиць, Тракту Глинянського, сіл Лисиничі, Муроване, Сороки-Львівські зібралися біля ЛМР, щоб висловити своє категоричне проти будівництва сміттєпереробного комплексу поруч їхніх домівок. Люди тримали у руках такі гасла: «Ми проти сміттєвого заводу», «Знесіння – паркова зона, а не зона екологічного лиха», «Не вбивайте наших дітей!», «Не травіть нас».

«Це не лише проблема Личаківського району, а проблема всього Львова. То, чому саме ми повинні страждати від цього? Біля нас хотіли будувати завод по переробці свинцево-акумуляторних батарей, то нафтобаза горіла, то проблемні очисні споруди, які потрібно розбудовувати та вдосконалювати, а тепер завод з переробки сміття, який, за нашими даними, не відповідає всім нормам і є небезпечним для здоров’я та життя людей», – заявив голова громадської організації «Відродження Знесіння» Богдан Приймич.

 

Активісти підкреслили, що вже встигли зібрати кілька тисяч підписів проти будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. В цілому, учасники пікету налаштовані радикально. «Якщо сьогодні нас у міській раді не почують, то ми будемо блокувати завіз того сміття, яке вже завозять на ділянку майбутнього заводу, також далі влаштовуватимемо пікети», – сказала розповіла місцева мешканка Ольга.

Мешканці вимагають, щоб скасували всі пункти, які були прийняті стосовно будівництва сміттєпереробного заводу на території міста та на околицях. Кілька представників протестуючих зачитають своє звернення перед депутатами міської ради та передадуть своє звернення.

Усі фото: ІА ZIK


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР