У Львові презентували комікси про «кіборгів» — захисників Донецького аеропорту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Усі персонажі коміксів є реальними людьми. На презентації показали одразу два випуски “Кіборги. Початок” і “Кіборги. Незламні”.

“Кіборги. Початок” розповідає читачам про перший бій за летовище, який тривав 4 дні. Тоді українські бійці відбулися лише двома пораненими. Натомість ворожа сторона отримала сотні “двохсотих”.

Наступний комікс “Кіборги. Незламні” присвятили героям із 93-ї бригади, які не могли заїхати в аеропорт через низку різних пригод, що із ними траплялися.

Під час презентації продемонстрували також пілотний примірник – “Кіборги. Історія трьох”. Його вперше показали ще у 2016 році на Форумі видавців

© loda.gov.ua

 

“Коли чуєш розповіді захисників про оборону летовища, розумієш, що це не історія однієї людини, це історія країни, яку творять люди і жертвують усім, щоб країна змінилась. Таким чином ми зрозуміли, що створивши цей проект, зможемо донести цю історію до людей, які ніколи не були на війні”, – розповіла координатор проекту Юлія Согор.

Організатори кажуть, що цей проект є народним. Бійці самі можуть долучатися до його створення. Вони пропонують історію, обирають художників.

Таким чином хочуть популяризувати образ українського воїна і показати реальні події очима тих, хто насправді воював за Україну і досі продовжує це робити.

Висвітлити події російсько-української війни хочуть не лише на території України, а тому журнал має і англійську версію.

Замовити примірник можна через соцмережу Фейсбук у групі Кіборги, а також центральні львівські книгарні.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР