У Львові почали встановлювати нові експериментальні знаки (Відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вулицях Львова почали з’являтися нові експериментальні дорожні знаки.

Як повідомляє кореспондент 032.ua, уже сьогодні на вулиці Некрасова та на вулиці Зеленій можна побачити жовтий дорожній знак із зображенням дівчинки з льодяником.

Як розповів у коментарі 032.ua Констянтин Баранюк, головний спеціаліст управління транспорту Львівської міськради, цей знак свідчить про те, що тут діти часто переходять дорогу.

“Зараз районні адміністрації розігрують тендер на закупівлю нової партії дорожніх знаків і поступово будуть їх встановлювати. Планувалось, що їх мали встановити у вересні, але у зв’язку із деякими нюансами по тендерах, вони трохи не встигають їх поставити”, – повідомив Констянтин Баранюк.

Також він зазначив, що місця встановлення нових експериментальних знаків районні адміністрації погоджують на міській комісії з безпеки дорожнього руху.

Як виглядають експериментальні знаки на вулиці Некрасова та Зеленій, дивіться у відео:

Нагадаємо, що 23 березня депутати Львівської міськради прийняли ухвалу “Про затвердження у м. Львові експериментальних дорожніх знаків” .

Відповідно до ухвали, у Львові з’являться такі дорожні знаки, як «Діти на переході», «Місце для паркування автомобілів батьків з дітьми», «Напрямок руху на велодоріжці», «Вид небезпеки», «Для електромобілів» та «Крім електромобілів».

Додамо, що ці знаки є інформаційними і їх немає в жодному іншому місті України.

Які нові позначення будуть у Львові?

  1. Експериментальний знак ЛЕ001 «Діти на переході»

ава

Встановлюється під знаком 5.35.1 «Пішохідний перехід», яким постійно користуються діти (біля шкіл). Такий дорожній знак використовують у Польщі.

  1. Експериментальний знак ЛЕ002 «Місце для паркування автомобілів батьків з дітьми»

вапвап

Встановлюється на місцях, призначених для паркування автомобілів, в яких батьки везуть дітей-немовлят. На цих паркомісцях можна наносити аналогічну розмітку. Аналог такого знаку використовують в Австрії.

  1. Експериментальні таблички ЛЕ003 – ЛЕ008 «Напрямок руху на велодоріжці»

ЛЕ003

ЛЕ003

ЛЕ004

ЛЕ004

ЛЕ003 та ЛЕ004 – таблички до знаку 1.34 для попередження водія про напрямок руху на велодоріжці, до перетину з якою він наближається.

ЛЕ005

ЛЕ005

ЛЕ006

 

ЛЕ006

 

ЛЕ005 – табличка до знаку 1.34 для попередження водія про двосторонній напрямок руху на велодоріжці, до перетину з якою він наближається.

ЛЕ006 – встановлюється під наказовими знаками 4.12, 4.14 тощо та інформує велосипедистів, що велодоріжка має односторонній рух.

ЛЕ007

ЛЕ007

ЛЕ008

ЛЕ008

ЛЕ007 – встановлюється під наказовими знаками 4.12, 4.14 тощо та інформує велосипедистів, що велодоріжка має двосторонній рух.

ЛЕ008 – забороняє в’їзд велосипедистів на велодоріжку з одностороннім рухом.

Ці знаки, аналоги яких є у Німеччині,  розроблені активістами спеціально для Львова.

  1. Експериментальна табличка ЛЕ009 «Вид небезпеки»

впвап

Встановлюється під дорожніми знаками 1.39 «Інші небезпеки» та 1.41 «Місце концентрації дорожньо-транспортних пригод» та інформує водіїв щодо причин виникнення аварійних ситуацій. Табличка, аналог якої використовують у Польщі, розроблена активістами спеціально для Львова.

  1. Експериментальні таблички ЛЕ010 «Для електромобілів» та ЛЕ011 «Крім електромобілів»

ЛЕ010

ЛЕ010

ЛЕ011

ЛЕ011

ЛЕ010 – інформує, що знак, під яким встановлено цю табличку, поширюється лише на автомобілі, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння.

ЛЕ011 – інформує, що знак, під яким встановлено цю табличку, не поширюється на автомобілі, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння.

  1. Експериментальний знак ЛЕ012 «Станція зарядки електромобілів»

вапвапа

Інформує водіїв про наявність електрозарядної станції для електромобілів.

  1. Експериментальні знаки ЛЕ013 – ЛЕ015 «Станція заправки/зарядки транспортних засобів»

drhtrdtt

Інформують про наявність на автозаправних станціях станції для зарядки електромобіля.

  1. Експериментальний знак ЛЕ016 «Місце для розвантаження»

gfhfg

Позначає місце, де може зупинитись вантажний фургон, виключно на час, необхідний для розвантаження/завантаження. Цей знак може застосовуватись разом із розміткою 1.10.2 білого кольору.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР