Неділя, Вересень 15

У Львові обговорять нові залізничні сполучення між Україною та Польщею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Польсько-українська робоча група у жовтні проведе у Львові засідання щодо розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею.

Про це домовилися міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик під час зустрічі у Польщі, повідомляє Українська Правда з посиланням на Міністерство інфраструктури України.

5 вересня Омелян бере участь у XXVIII Економічному форумі та конференції “Європа Карпат” у м. Криниця-Здруй – і в рамках візиту поговорив із польським колегою.

Омелян підтвердив, що зараз триває робота над двома проектами: відновлення залізничного сполучення за напрямком Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Український міністр відзначив інтенсивність і високу результативність українсько-польського діалогу в 2018 році:

“Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України і Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, – приклад успішної реалізації українсько-польських проектів”, – зазначив він.

 

“І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею. Я дякую Польщі за активну позицію в цьому питанні і всебічну підтримку ініціативи”, – додав Омелян.

Адамчик привітав українського колегу із початком роботи Ryanair в Україні.

На його думку, успішна робота України із провідними європейськими компаніями – це і є практичний вимір європейської інтеграції України.

Польський міністр вважає, що розширення залізничного сполучення з Польщею також сприятиме інфраструктурній європейській інтеграції України.

Як розповідало Твоє Місто, від села Нижанковичі, що на Львівщині, до польського Перемишля веде 12 км закинутої залізничної колії, котра не функціонує понад 20 років. Нещодавно активісти взялися її очищувати та влаштували виїзди технічної дрезини, аби показати необхідність відновлення цієї колії.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР