Понеділок, Жовтень 22

У Львові 184 учасникам АТО виплатять по 100 тис. грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції», 184 учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн.

Сьогодні виконавчий комітет ухвалив рішення про виділення з міського бюджету на ці потреби 18 млн. 400 тис. грн, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Таким чином, ми вже повністю закриваємо 2017 рік – загальна кількість у нас становитиме 100 осіб-учасників АТО, які отримали по 100 тисяч гривень допомоги, як і передбачає Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції», – зазначила Леся Дронь, заступник начальника управління соціального захисту ЛМР.

 

Додамо, що Львів – єдине місто в Україні, яке надає бійцям АТО матеріальну допомогу у розмірі 100 тис. грн. Вже 816 бійців АТО отримали одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн., і тепер її отримають ще 184 бійці, тому як і передбачалося, загалом у 2017 році цю допомогу отримали 1000 бійців.

Детальну інформацію про те, хто має право отримати одноразову допомогу у розмірі 100 тис. грн., черговість її отримання та перелік необхідних документів, які для отримання допомоги потрібно подати на розгляд громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції, що діє при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, можна дізнатись тут (ухвала № 4520 від 23.04.2015): http://www8.city-adm.lviv.ua

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР