П’ятниця, Квітень 19

У лісі біля Львова знайшли 50 кг ртуті: знахідці 30 років

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У лісовому масиві на околиці Винник 11 лютого було виявлено два металеві герметичні контейнери (в районі вулиць Богдана Хмельницького та Забави), інформує видання Винниківський вісник.

Станом на ранок 12 лютого вони ще знаходилися в лісі. Фахівці довго визначали вміст цих контейнерів. Як з’ясувалося, у цих контейнерах таки була ртуть.

Про це розповів представник Личаківського відділу поліції міста Львова, майор Олег Строцький.

«У двох контейнерах було виявлено й вилучено станом на 14:30 дванадцятого лютого загалом п’ятдесят кілограмів ртуті, – мовить майор Олег Строцький.

 

– Цікаво, що контейнери були дбайливо загорнуті у целофанові пакети. В одній зі сховок ми виявили пляшку на якій була дата – 1989 рік! Отож, небезпечні для життя й здоров’я контейнери там зберігалися протягом 30 років!

Як відомо, ртуть дуже дорого коштує. Мабуть, зловмисник колись викрав ці контейнери на одному з підприємств, але реалізувати з різних причин не встиг. На щастя, зараз їх уже вилучено й небезпеки для життя та здоров’я людей немає».

© vynnyky-visnyk.com.ua

Нагадаємо, про знахідку сповістив місцевий мешканець. Два герметичні металеві ящики були виявлені на території Винниківського лісництва.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР