Вівторок, Листопад 12

У Львові запрацював перший у Західній Україні банк крoві для тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

20 березня на базі ЛКП “Лев” запрацював перший у Західній Україні банк крoві для тварин, що допоможе врятувати ще більше життів безпритульних та домашніх собак.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, реалізувати проект вдалося завдяки допомозі благодійників, партнерів та зусиллям самого підприємства.

© city-adm.lviv.ua

Уже незабаром можна буде використати крoв перших донорів при лікуванні хворих чи травмованих тварин. Безпритульним допомогу надаватимуть коштом підприємства, для домашніх тварин вартість переливання крoві коштуватиме 2100 гривень.

Станом на нині, у рамках проекту закупили обладнання на 275 тисяч гривень, але ЛКП “Лев” ще має оплатити постачальникам 92 тисяч гривень.

 

© city-adm.lviv.ua

Відтак, у банку крoві є: мікроскоп Leica DM500 LED, холодильник SAMSUNG RB 34N, баня водяна digital 5л. Poly Science, механічний екстрактор для розділення крoві на компоненти, центрифуга РС6МЦ з ротором. Також закуплено контейнери для зберігання крoві та затискач для герметичного пакування контейнерів.

© city-adm.lviv.ua

Донорами крoві можуть стати здорові вакциновані собаки масою не менше 25 кг, це безкоштовна послуга для господарів цих тварин. Ініціатива Animal-ID.info уже працює над формуванням бази донорів крoві у Львові.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР