У Львові учасник ДТП намагався дати хабар патрульному (Відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учасник ДТП написав подяку патрульним, коли дізнався, що вони відмовилися від, ймовірно, хабаря, який пропонував інший водій.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції у Львівській області.

3 жовтня під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася на вулиці Яцкова, один з учасників події спробував домовитися з інспекторами про уникнення відповідальності. Коли патрульні 2 батальйону складали адміністративні матеріали, виявилося, що водій автомобіля Ford повинен був пройти обов’язковий технічний контроль, а патрульні встановили, що його вже в цьому році притягали за це порушення. В такому разі в порушника виходила повторність протягом року за цією статтею.

Таке порушення розглядає суд і санкція статті – позбавлення права керування транспортними засобами від 3 до 6 місяців або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб. Коли чоловік це почув, то вирішив домовитися з патрульними та поклав під сидіння у службовому автомобілі поліції 500 гривень.

Патрульні миттєво вийшли з автомобіля та повідомили чоловіка, що вони викликають на місце слідчо-оперативну групу. Згодом слідчі, в присутності понятих вилучили грошові кошти. Інший учасник ДТП був настільки здивований тим, що він побачив, що вирішив написати письмову подяку інспекторам за проявлену професійність та характер працівника поліції України.

 

Учасник ДТП написав подяку патрульним, коли дізнався, що вони відмовилися від, ймовірно, хабаря, який пропонував інший водій

Учасник ДТП написав подяку патрульним, коли дізнався, що вони відмовилися від, ймовірно, хабаря, який пропонував інший водійВчора, під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася на вулиці Яцкова, один з учасників події спробував домовитися з інспекторами про уникнення відповідальності. Коли патрульні 2 батальйону складали адміністративні матеріали, виявилося, що водій автомобіля Ford повинен був пройти обов’язковий технічний контроль, а також те, що його вже в цьому році притягали за це порушення. В такому разі в порушника виходила повторнісь протягом року за цією статтею. Таке порушення розглядає суд і санкція статті – позбавлення права керування транспортними засобами від 3 до 6 місяців або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб. Коли чоловік це почув, то вирішив домовитися з патрульними та поклав під сидіння у службовому автомобілі поліції 500 гривень. Патрульні миттєво вийшли з автомобіля та повідомили чоловіка, що вони викликають на місце слідчо-оперативну групу. Згодом слідчі, в присутності понятих вилучили грошові кошти. Інший учасник ДТП був настільки здивований тим, що він побачив, що вирішив написати письмову подяку інспекторам за проявлену професійність та характер працівника поліції України. #lvivpolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Donnerstag, 4. Oktober 2018

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР