У Львові створили мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 22 квітня у Львові запрацює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які перебувають у кризовій ситуації і потребують eкстреної допомоги, у тому числі – й пoстраждалим від домашнього нaсильства.

Про це мовить прес-служба ЛМР.

Мобільна бригада функціонуватиме при Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що на вул. Театральній, 10. Допомогу надаватимуть мешканцям Львова, Винник, Рудно та Брюхович.

Бригада складається із п’яти працівників центру соціальних служб: двоє психологів і троє соціальних фахівців. Фахівці пройшли сертифіковані курси з кризового втручання та надання першої домедичної допомоги, як і оператори телефонної лінії мобільної групи.

В екстрених випадках члени мобільної бригади виїжджатимуть на місце події, а за необхідності – залучатимуть працівників поліції та фахівців служби у справах дітей і управління охорони здоров’я.

Після моніторингу кількості викликів та звернень спектр послуг мобільної бригади планують розширювати, як і, можливо, графік роботи.

 

Бригада почне працювати з 22 квітня. Графік роботи – у робочі дні з 9:00 до 18:00. Звернутись по допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-307-305. Дзвінки на цей номер із усіх мобільних та стаціонарних номерів України безкоштовні. Дзвінки прийматиме навчений фахівець, який може якісно надавати психологічні послуги й координувати роботу.

Про випадки домашнього нaсильства можуть повідомляти усі, хто знає про них або ж став свідком таких ситуацій.

“Статистика вражає. Виявляється, 60% жінок, які пoстраждали і звернулися по допомогу, не визнають, що відбулося нaсильство. Це свідчить про те, що суспільство не готове до боротьби з такою проблемою. Для нас у центрі є важливим не тільки реагування на такі випадки, але й надання якісної психологічної допомоги. Важливо, щоб реакція міста була негайною. За статистикою, 90% усіх звернень – від жінок, які потерпають від нaсильства. Дуже часто свідками таких ситуацій є діти. Якщо мешканці міста будуть знати, що є така допомога, то кількість звернень зросте, і ми зможемо надати фахову допомогу”, – каже директорка Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР