Середа, Листопад 13

У Львові створять комікс про Сихів: потрібна фінансова підтримка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Це буде вже друга частинна історії про сихівських підлітків «Троє проти зла».

Львів’ян закликають долучитися до збору коштів для створення нового коміксу про сихівських підлітків «Троє проти зла». Відповідний проект  запустили на Спільнокошті, пише Твоє Місто.

Видання матиме 177 сторінок. За сюжетом, троє друзів з Сихова виявляють телепорт просто неподалік свого дому. Через нього вони потрапляють у паралельний світ української міфології, з магією та дивними створіннями. Там одного з друзів захоплює лихий демон, а інші двоє стають героями задля його порятунку.

Робота над коміксом триває з 2016-го року. Тоді також за допомогою Спільнокошту авторам вдалося зібрати потрібну суму для друку першої частини. Вона вмістилася на 144 сторінках і розійшлася 2 тис. примірників. До того ж, її можна частково переглянути або придбати повністю онлайн.

 

На створення нової частини трилогії потрібно 35 000 гривень, а її вихід планують на квітень-травень цього року. На даний момент зібрано понад 17 000 гривень. Видання повністю промальоване і потрібне тільки фінансування для друку. Крім того, зібрані кошти використають на розробку третьої частини історії.

Автори проекту – Ярослав Світ та Тарас Ярмусь малюють комікси ще з 2004-го року. Крім того, створюють комп’ютерні та настільні ігри.

Сюжет наступний: троє друзів виявляють телепорт прямо неподалік свого дому. Через нього вони потрапляють у паралельний світ, насичений дивними створіннями, магією та своїми законами існування. Обставини вимагають від підлітків майже неможливого – взяти волю в кулак та перетворитись на справжніх героїв задля пoрятунку товариша з лап нeбезпечного дeмон.

Настав час для продовження.

За правилами Спільнокошту, кожен, хто підтримає проект, отримає подарунки. Ознайомитися із запропонованими подарунками можна за посиланням.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР