Вівторок, Липень 16

У Львові розшукують власників собаки, яка хвора на сказ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Небезпечний діагноз підтвердився вчора, 11 травня.

«ЛКП» Лев розшукує власників собаки, яка хвора на сказ, для запобігання зараження небезпечним захворюванням. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, передає Tvoemisto.tv.

21 квітня небайдужі принесли песика в Домівку врятованих тварин, що в парку «Знесіння». Працівники парку відразу її передали до ЛКП «Лев». Песик, якому дали кличку Кекс, віком від одного року, вагою 5 кг, був здоровим, проте наляканим. 10 травня ветеринари підприємства помітили дивну поведінку та звернулися до Держпродспоживслужбу Львова. Учора, 11 травня, фахівці підтвердили, що собака заразилася сказом.

 

Песик не контактував з іншими тваринами на підприємстві та сторонніми людьми, тож захворювання не поширювалося. Проте невідомо, де раніше проживала тварина та хто є її господарями, проте вона не була вакцинована хазяїнами. Додамо, що згідно із чинним законодавством України, щорічна вакцинація домашніх тварин є обов’язковою.

Людей та господарів, що контактували з твариною або мають інформацію про господарів собаки, просять звернутися за номером телефону: 068 535 45 45.

Валерія Сілівончик

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР