У Львові розпочали реконструкцію легендарної Фабрики повидла

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У Львові розпочали реконструкцію Фабрики повидла. Про це повідомили на сторінці підприємства у Фейсбуку, передає Твоє Місто.

Фабрика знаходиться на вулиці Хмельницького, 124. На фабриці створять некомерційний культурний простір, у якому будуть експонувати сучасне мистецтво, облаштують художню резиденцію-майстерню, кафе і двір зі сценою, де проводитимуться кінопокази та концерти.

«Ми зачиняємося. Ведуться будівельні роботи. Так хочеться розпочати новину про те, що ми отримали дозвіл на початок підготовчих будівельних робіт на Фабриці повидла! Наш шлях від ідеї створення центру сучасного мистецтва у Львові до початку робіт тривав майже чотири роки. Сьогодні ці дві прості точки з’єднані між собою, і зараз можемо відповісти на те одне безкінечно повторюване питання: 22 листопада ми розпочали процес створення Арт-центру Фабрика повидла», – йдеться в повідомленні.

«За ці чотири роки ми не просто пройшли лабіринти недосконалих і не завжди чітких законодавчих моментів. Важливо, що за ці чотири роки ми заклали міцний фундамент для діяльності нашої інституції з усвідомленими цінностями та пріоритетами, котра знає свою роль і функцію у місті має стратегію розвитку та діяльності, незалежно від того, де і з ким вона співпрацює».

 

Завершити реконструкцію планують до грудня 2021 року. До цього часу засновники арт-центру хочуть розробити освітні програми мистецького спрямування, а також налагодити співпрацю з місцевими і міжнародними організаціями та іншими інституціями.

Нагадаємо, що в грудні минулого року у Львові погодили реконструкцію Фабрики повидла, що на вулиці Богдана Хмельницького, 124. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили під час засідання виконавчого комітету ЛМР.

Землі, на яких планують реконструкцію, призначені для обслуговування культурно-просвітницьких закладів та громадської забудови. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення, тож приміщення вежі планують реконструювати, а решта прибудов не мають перевищувати 23,6 м.

Довідка

Австрійський історик та меценат Гаральд Біндер викупив будівлі «Фабрики повидла» ще у 2015 році. У 2016 році австрійська компанія Atelier Stephan Rindler розробила проект реконструкції Фабрики повидла. Згідно з проектом, частину будівлі, збудовану в 30-х роках ХХ століття, мають перебудувати. Натомість центральну будівлю і вежу реставрують.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР