П’ятниця, Листопад 22

У Львові ремонтують автобуси ЛАЗ, які купили ще до Євро-2012

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Комунальне «АТП-1» почало відновлювати автобуси ЛАЗ, які придбали до Євро-2012. Про це під час брифінгу повідомив керівник АТП Орест Хамула.

Наразі відновили 4 автобуси. Один із них курсує на маршруті №52 та сполучає АС «Західну» та вулицю Варшавську, а інший – на маршруті №29 (Винники – Залізничний вокзал). Ще 4 автобуси перебувають на ремонті.

«Уже замінили більше 450 сидінь. Замінюємо основу та настил підлоги пасажирського салону по заводській технології», – каже заступник директора АТП Сергій Климчук.

© city-adm.lviv.ua

Ремонт одного автобуса обходиться у 150-200 тис. грн. На території АТП відкрили власний малярний цех. Крім цього, для адаптації автобусів до впровадження е-квитка закупили 317 нових систем GPS.

 

Серед нерухомого складу в боксах простоюють і 5 так званих «гармошок». Їх після ремонту планують запустити на Сихів, аби розвантажити 8 трамвайний маршрут. Омолодження одного автобуса займає від 3 до 5 тижнів.

Орест Хамула каже, що Львову не вистачає автобусів великого класу, адже взимку автобуси приватних перевізників, яким по кілька десятків років, не всі виїжджатимуть на маршрути. Тож їх доведеться чимось закривати.

АТП-1 випустило в місто вже два відновлені ЛАЗи. Вони курсують на 29 та 52 маршрутах. Ще два автобуси виїдуть до кінця цього тижня.

Додамо, що на балансі ЛК «АТП-1» є 280 автобусів: 115 «Електронів», 100 «МАЗів», 20 «Атаманів», 18 «ЧАЗів» та 31 автобус «ЛАЗ». Автобуси у Львівського заводу придбали у 2009-2011 роках у межах підготовки до Євро-2012. Вартість одного автобуса становила 2,3 млн грн. Останні роки через технічні несправності вони перебували на території автопарку на вул. Авіаційній.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР