У Львові побудували завод із виробництва сучасного газового обладнання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

19 газорозподільних компаній, які працюють під ТОВ “Регіональна газова компанія”, що управляє всім газовим бізнесом Дмитра Фірташа, запустили в роботу найбільший в Україні завод із виробництва сучасних шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП).

Про це повідомляє пише ЕП з посиланням на прес-службу РГК.

Зазначається, що нове виробництво RGC Production розміщено у Львові, і націлене на забезпечення потреб внутрішнього ринку, а в перспективі – вихід на міжнародні ринки.

Перша партія ШГРП в кількості 8 шт зійшла з конвеєра 30 травня, розповіли в компанії.

Вихід заводу RGC Production на проектну потужність – 900 одиниць на рік – запланований на осінь 2019 року.

Водночас у компанії розповіли, що у найближчі роки в Україні необхідно замінити майже 20 тисяч ШГРП, які вже вичерпали термін експлуатації.

“Це обладнання необхідне для регулювання і підтримання стабільного тиску природного газу в розподільних мережах, що забезпечує надійність і безпеку газопостачання та безперебійну доставку газу кожному споживачу”, – розповіли у компанії.

 

І додали, що якість і технічні характеристики регуляторних пунктів від українскьких постачальників компанію не влаштовували.

“Вартість же імпортного обладнання дуже висока. Тому з’явилася ідея налагодити виробництво надійних і сучасних ШГРП власними силами “, – пояснили в RGC Production.

Весь комплекс робіт зі створення нового автоматизованого заводу у Львові – від ідеї до першої продукції – зайняв всього 6 місяців.

Ядром нового заводу стали роботизовані зварювальні комплекси.

На початковому етапі для складання ШГРП використовують до 50% імпортних комплектуючих. Надалі заплановано зростання локалізації виробництва в міру налагодження виробництва вітчизняних аналогів.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газ.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР